Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge mitmekordne MA sisse Rahvusvaheline hotellijuhtimine 2023/2024

1 MA Programmid sisse Rahvusvaheline hotellijuhtimine 2023/2024

Ülevaade

Magistrikraadi on lõpetaja tasemel kraadi. Klassid on tavaliselt keskendunud ulatusliku uuringu ala ja paljud programmid hõlmavad praktilist õppetööd, nagu praktika.

Mis on MA International Hotel Management? See programm keskendub õpetada õpilasi haldamise kohta rahvusvahelistes hotellides. Kõik erinevad tahud selle karjääri valdkondi, sealhulgas inimressursid, rahandus, teenindus ja turustamine; ja seal on ka keskendumine globaalse äri. Üldine juhtimine ja juhtimise oskusi on ka kaetud. Mõned programmid võivad hõlmata internatuuri rahvusvaheline hotell keskkond. Konkreetsed kursused, mis võib kaasata programmi on raamatupidamine, riski ja hädaolukordade juhtimine, globaalse äri, teenuse kvaliteeti ja strateegilist põhimõtet.

Lõpetamist magistriõppesse rahvusvahelise hotelli juhtimine võimaldab üksikisikutel edendada oma karjääri ja juhtimise tasandil võimalusi rahvusvahelises hotellid peaksid olema kättesaadavad lõpetajatele.Lisaks üliõpilane suudab lihvida oma oskusi juhtimine ja haldamine koos ümardamise läbi tema oskuste kogumi, lisades arenenud teadmisi rahanduse ja toimingud.

Maksumus programm erineda. Koolid kehtestada oma hinnakujunduse, et igas koolis on erinev kulude struktuur. See on parim, et saada teavet kulude otse valitud kooli.

Valmimisel MA International Hotel Management, õpilane tõenäoliselt valmis võtma arenenud positsioone organisatsioonis. Potentsiaalne ametinimetused sisaldavad üldjuht, ürituste juht, personalijuht ja ettevõtluse arendamise juht. Inimesed on valmis töötama erinevaid seisukohti, sealhulgas juhtimise ja järelevalve kogu hotelli või spetsialiseerunud konkreetse valdkonna tegevust, nagu toitlustus, ruumi juhtimis- või hoolduse juhtimise.

Neile, kes juba töötavad hotellinduses, MA International Hotel Management võimaldab võimalus eelnevalt arvesse juhtimise rollid. Otsi oma programmi alla ja kontaktandmed otse vastuvõtu kontoris kooli oma valik täites juhtima kujul.

Loe edasi

Filtrid

  • MA
  • Turism ja hotellindus
  • Hotellijuhtimine
  • Rahvusvaheline hotellijuhtimine
Õppevaldkonnad
  • Turism ja hotellindus (1)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm

Seotud õppesuunad