Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 17 MA sisse Rahvusvaheline juhtimine 2024

17 MA Programmid sisse Rahvusvaheline juhtimine 2024

Ülevaade

Paljud õpilased, kes soovivad lisada oma haridustee ja omandada oskusi, mis on vajalikud töökoha saada Master of Arts (MA) kraad. On olemas mitmeid erinevaid teemasid olemas, et saab spetsialiseeruda, kui te olete huvitatud saada selle edasijõudnud. Enamik programme kestab umbes üks kuni kaks aastat.

Mis on MA International Management? See on edasijõudnud programmi, mis koolitab õpilasi töötama väljakutseid pakkuvas maailmas rahvusvahelise äri. Õpid erinevaid rolle, mis tulevad mängu, kui olete läbi äri rahvusvahelisel tasandil. Sa ka õppida teooriaid äri, et aidata teil saada parem oma valdkonnas. Enamus programmid pakuvad praktilisi kogemusi, et valmistada sind reaalses maailmas pärast lähete. Lisaks õpid turundus, äristrateegia, haldamiseks teistes kultuurides, juhtimine teaduse, ja rohkem.

Kui õpid International Marketing, saate palju kasu. Te omandada oskusi, mis on vajalikud, et olla edukas on kõrgel tasemel ametikohtadel ettevõtetes üle maailma. Lisaks on teil teadmisi, et aidata ettevõtetel laiendada kogu maailmas. Oma oskusi, siis on vara paljudele inimestele.

Maksumus saada Master of Arts kraadi varieerub sõltuvalt sellest, kus te õppida. Kuna seal on koolid üle kogu maailma, see on parim, et teha kindlaks õppekulud tegeliku koolis olete huvitatud osaleda.

Kui olete lõpetanud oma MA, siis on kvalifitseeritud töötama rahvusvaheliste ettevõtete. Paljud inimesed töötavad kõrgema taseme juhtimise töökohtade ja teised jätkata töökohti laienevate ettevõtted. Nad muutuvad asepresident rahvusvaheliste suhete ja juhtida kasvu protsessi firma.

&nbsp

Kui soovid spetsialiseeruda oma äri oskusi rahvusvahelises sektoris, siis annab see programm võib olla hea valik sinu jaoks. Seal on rohkem üksikasju iga eriprogrammi võrgus. Otsi oma programmi alla ja võta otse vastuvõtu kontoris koolis oma valikut täites juhtima kujul.

Loe edasi

Filtrid

 • MA
 • Juhtimisuuringud
 • Rahvusvaheline juhtimine
Õppevaldkonnad
 • Juhtimisuuringud (17)
  • Tagasi põhikategooriasse
  Asukohad
  Otsige rohkem asukohti
  Kraadi tüüp
  Kestvus
  Õppetempo
  Keeled
  Keeled
  Õppevorm