Keystone logo

5 MA Programmid sisse Sotsiaalteadused Rahvusvahelised suhted Rahvusvaheline koostöö 2024

Filtrid

Filtrid

  • MA
  • Sotsiaalteadused
  • Rahvusvahelised suhted
  • Rahvusvaheline koostöö
Õppevaldkonnad
  • Sotsiaalteadused (5)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm

MA Programmid sisse Sotsiaalteadused Rahvusvahelised suhted Rahvusvaheline koostöö

Master 's aste annab rohkem kõrgharidusse konkreetses valdkonnas. MA kraadi on tavaliselt esitatud humanitaarteaduste, kunsti ja sotsiaalteadused. Nad võivad olla terminal kraadi, mis võtab 1-2 aastat aega või kasutada samm PhD.

Mis on MA rahvusvahelises koostöös? Master 's kraad rahvusvahelise koostöö annab õpilastele haridust ja oskusi kavandada lahendusi paljudele peamistest probleemidest arendada ettevõtted suureneva globaliseerumisega maailma. See katab seotud küsimusi poliitilisi, majanduslikke ja sotsiaalseid arenguid arenemata riikidest, mis võib põhjustada raske riikidevahelisi suhteid. Samuti aitab õpilastel õppida, et luua tõhusaid lahendusi, mis töötavad nii valitsuse ja valitsusväliste ravimitega, eriti sulgeda võimalikke puudujääke, mis takistavad edukat töösuhteid.

Edasijõudnud rahvusvahelist koostööd arendada vajalikke oskusi, et mitte ainult luua teooriaid, kuid ka teisendada need edukat praktikat. Lisaks annab see palju eluks vajalikke oskusi, mida saab rakendada erinevates olukordades, probleemide lahendamine, kriitiline mõtlemine, konfliktide lahendamise ja side.

Hind kapten 's määral võib oluliselt muutuda institutsioonides. Huvitatud õpilased peavad otse ühendust võimalike programmide teada hinnaga.

Lõpetajad, kellel edasijõudnud rahvusvaheline koostöö on vajalikud oskused töötamiseks valitsusasutus või valitsusasutused, mis töötavad rahvusvahelise arengu. Ühine töökohtade hulka töötavad välismaa asi kontorid, töötab nõustaja organisatsioon töötavad rahvusvahelise arengu või leevendamiseks ja töötavad ÜRO agentuur.Mis edasijõudnud lõpetajad saavad tavaliselt tagada juhi kohale nendes organisatsioonides.

Seal on palju ülikoole pakub MA rahvusvahelises koostöös maailma. Et leida üks kõige paremini oma huve karjääri ja ainulaadne olukord, saate otsida meie ulatuslik andmebaas. Otsi oma programmi alla ja otse ühendusse sisseveo office koolis oma valik täites juhtima kujul.