Keystone logo

37 MA Programmid sisse Sotsiaalteadused Rahvusvahelised suhted Rahvusvahelised suhted 2024

Filtrid

Filtrid

  • MA
  • Sotsiaalteadused
  • Rahvusvahelised suhted
  • Rahvusvahelised suhted
Õppevaldkonnad
  • Sotsiaalteadused (37)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm

MA Programmid sisse Sotsiaalteadused Rahvusvahelised suhted Rahvusvahelised suhted

Masters of Arts (MA) kraad on üks populaarsemaid valikuid neile, kes otsivad kraadiõppe. Traditsiooniliselt MA keskendub humanitaarteadused, sotsiaalteadused, või kujutava kunsti, kuid seal on palju erinevaid võimalusi. Üks hea programm MA International Affairs.

Mis on MA International Affairs? See on tase, mis keskendub sellele, kuidas riigid suhtlevad omavahel globaliseerunud maailmas. Sageli käigus Uuring hõlmab rahvusvaheliste suhete, diplomaatia, välispoliitika, rahvusvahelist õigust, või majandust. Mõnikord on see aste võib nõuda ka üliõpilasel õppida võõrkeelt, et nad on nii hästi varustatud kui võimalik käsitseda keerukaid poliitilisi väljakutseid muutuvas maailmas.

Seal on mitmeid eeliseid, võttes MA International Affairs. See kehtib eriti rahvusvaheline ja üha suurema konkurentsiga tööturul.Nii palju kandidaate, rahvusvaheliste suhete magistrikraadi on tõenäoline, et tööotsija paistma. Lisaks kraadi tagab, et üliõpilane on hästi varustatud käepide iganes tööd nad võiksid saada, andes tema oskused ja teadmised on vajalikud, et olla edukas.

Hind magistrikraadi võib varieeruda. Kulud sõltuvad individuaalsetest programmid, üksikute õpilaste, erinevates koolides ja riikides, kus koolid asuvad. On oluline, et üliõpilaste uurimistööde kulusid ja eeliseid iga kooli nad leiavad, et nad suudavad tagada, et kool on hea sobi neile.

MA International Affairs avab igasuguseid karjääri uksed. Lõpetajad saavad töötada valitsuse või välisteenistuses, Kaasalöömine diplomaatia ja rahvusvahelise poliitika. Muud võimalikud positsioonid hõlmavad muutumas analüütik või haldaja, kes töötavad avalikus sektoris, või töötavad erinevates rahvusvahelistes ettevõtetes.

&nbsp

On palju erinevaid MA programmid saadaval erinevaid vorme. Kui soovite, et alustada otsivad õiget täna kooli, vaadake meie programmi loetelust MA International Affairs. Otsi oma programmi alla ja kontakt otse vastuvõtu kontoris koolis oma valikut täites juhtima kujul.