Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 12 MA sisse Rahvusvahelised uuringud 2023

12 MA Programmid sisse Rahvusvahelised uuringud 2023

overview

Magistrikraad on kraadiõppe, mida pakuvad mitmesugused kolledžid ja ülikoolid. Õpilased saavad õppida peaaegu iga teemat, kuid ülikoolid võivad seda eriala reserveerida humanitaar-, sotsiaal- või kunstiõppe valdkondades.

Mis on rahvusvaheliste uuringute magister? See on kõrgkooli tasemel programm, mis keskendub muutustele, mis mõjutavad globaalset kogukonda. Kursused võivad vaadelda selliseid teemasid nagu etniline vägivald, äriühendus või ülemaailmne majandus. Täpne kursused erinevad ükskordest koolist teise. Kuid üliõpilased võivad leida kursusi, mis on sarnased inimõiguste, võrdleva poliitika, poliitilise teooria, rahvusvahelise poliitika, globaliseerumise poliitilise majanduse, revolutsioonide, demokratiseerimisprobleemide ning mittetulundusühingute prognoosimise ja kogumise kunstiga seotud meetoditega.

Õpilased valivad oma mitmekesisuse tõttu sageli rahvusvahelised õpingud. Osalejad lahkuvad programmist konkurentsivõimeliste oskustega, sealhulgas andmete analüüsimise, suhtlemise ja loomingulise probleemide lahendamisega. Need oskused võivad osutuda kasulikuks peaaegu igas karjääri valdkonnas ja isegi inimese isiklikus elus.

MA rahvusvaheliste uuringute maksumus on muutuv. See võib sõltuda koolist, programmi kestusest ja klasside režiimist.

Rahvusvaheliste uuringute magister võib viia paljude karjäärivõimalustega. Õpilased võivad pärast kooli lõpetamist töötada akadeemias, diplomaatias või poliitikas. Selle hariduse mitmekesisus muudab selle suurepäraseks valikuks teadlastele, kes soovivad jätkata doktoriõpinguid. Kuna rahvusvaheliste uuringute magister pakub sellist laia karjäärivõimalust, on raske täpselt täpselt välja tuua seda, mida lõpetaja võib teha. Kuid mõned võimalused hõlmavad ka professorit, rahvusvahelist suhtlemist, diplomaati, personalijuhti, muuseumikülastajat, tegevdirektorit, projektijuhti, teadlast ja ajakirjanikku.

Rahvusvaheliste uuringute magister võib olla saadaval kõikjal maailmas. Sellest valdkonnast pakuvad mitte ainult palju ülikoole, vaid on palju online-kursusi. Kui soovite taotleda või rohkem teada saada, otsige oma programmi allpool ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

read_more

filters

 • MA
 • Humanitaarteadused
 • Rahvusvahelised uuringud
fields_of_study
 • Humanitaarteadused (12)
  • back_to_main_category
  locations
  find_more_locations
  degree_type
  duration
  study_pace
  teaching_languages
  teaching_languages
  study_format