Keystone logo

2 MA Programmid sisse Loodusteadused Geograafia Ruumiteadused 2024

Filtrid

Filtrid

  • MA
  • Loodusteadused
  • Geograafia
  • Ruumiteadused
Õppevaldkonnad
  • Loodusteadused (2)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm

Popular degree type

Popular study format

Popular education type

Popular locations

MA Programmid sisse Loodusteadused Geograafia Ruumiteadused

Teadmiste suurendamine ja kõrghariduse omandamine on üks karjääri edu võtmetegureid. See on põhjus, miks nii paljud inimesed otsustavad magistriõppe (MA) kraadi. Magistriõpe on programm, kus üliõpilased õpivad ülikoolis konkreetseid valdkondi või erialateadmisi. Aste võib omandada pärast bakalaureusekraadi omandamist ja tavaliselt kestab üks kuni kolm aastat.

Õpilased võivad küsida, mis on maa-ala ruumiteaduses? See programm uurib ruumilist planeerimist kasutamiseks erinevates tööstusharudes. Õpilastele antakse võimalus elukeskkonda juhtida ja ruumilise disaini strateegiaid edasi arendada. Mõned kursused võivad keskenduda ruumilisele tehnoloogiale, sealhulgas geograafilistele infosüsteemidele ja kaardistamisprogrammidele.

Kapteni kraadi teenimiseks on palju kasu. Peamine kasu, mida paljud õpilased kogevad, on tööstuse konkurentsivõime tõstmine. Õpilased, kes on keskkonnaküsimustes muresid, võivad seda programmi pidada ka väärtuslikuks, kuna neid teadmisi saab rakendada mitmetes tööstusharudes maailmas.

Registreerimiskulud sõltuvalt asukohast ja õppekavast võivad koolist koolidesse erineda. Tulevased üliõpilased peaksid otse asutusega ühendust võtma, et otsustada, kas MA vastab nende karjääri eesmärgi vajadustele.

Magistrikraad ruumilise teaduse võib pakkuda mitmeid töövõimalusi lõpetajatele. Üksikisikud saavad tööd mitmesugustes tööstusharudes, sealhulgas uurimise ja kaevandamise, infrastruktuuri projekteerimise, maamõõdistuse ja kartograafia alal. Lõpetajad võivad leida tööd organisatsioonide ja projektide konsultandina. Sellise astme lõppedes võivad üksikisikud olla karjäärivõimalused haridustöötajatena akadeemias või avalikus või erasektoris.

Kursitööd tehakse rahvusvahelisel tasandil kättesaadavaks mitme haridusasutuse kaudu. Selle veebikursuse ja kaugõppe moodulite abil saavad need üliõpilased üle kogu maailma juurdepääsu MA klassi ja ressurssidele vajalikele klassidele ja ressurssidele. See on ideaalne ka üliõpilastele, kellel on ranged ajakavad või piiratud juurdepääs rajatisele. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.