Keystone logo

28 MA Programmid sisse Sotsiaalteadused Soouuringud 2024

Filtrid

Filtrid

  • MA
  • Sotsiaalteadused
  • Soouuringud
Õppevaldkonnad
  • Sotsiaalteadused (28)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm

MA Programmid sisse Sotsiaalteadused Soouuringud

Masters of Arts kraadi on arenenud kraadi humanitaarteadustes, kunsti ja sotsiaalteaduste, et võtta 1-2 aastat. Üliõpilased, kellel bakalaureusekraadi võivad veelgi nende haridust töötades poole MA, mis võib olla mis lõppevad kraadi või hüppelaud teele doktorikraadi.

Mis on MA soouuringute? MA Gender Studies keskendub teooriate ja tavade soolise võrdõiguslikkuse erinevaid olukordi. Õpilased võivad valida spetsialiseeruda soo ja töö, soo ja poliitika või soo ja kirjandust. Tüüpilised koolitused hõlmavad teooria ja praktika feminism, sotsiaalseid muutusi, feminist sugupuude, avaliku korra ja naiste kirjanikud. Mõned programmid ka uurida neid küsimusi riikidevahelise ja mitmekultuurilises keskkonnas. Kaasatud õppevaldkondades kuulu paljud programmid on seksuaalsus ja rassist.

Kraad soouuringute ilmutab paljud olulised oskused midagi enamat kui lihtsalt tunnistades sotsiaalse ebaõigluse siseriiklikult kui ka rahvusvaheliselt põhineb sooline ebavõrdsus. Õpilased õpivad ka oluline kriitiline mõtlemine, teadus- ja kommunikatsiooni oskusi, mida saab rakendada paljudes erinevates karjääri eri tööstusharudele.

Maksumus edasijõudnud erineb põhineb institutsiooni, geograafiline asukoht, ja paljudest muudest teguritest. Seetõttu peate ühendust otse kooli või kooli, kuhu te kavatsete taotleda, et teada saada nende õppemaksu, et eelarve õpinguid.

Paljud lõpetajale MA Soouuringute jätkata kraadiõppe töö saamiseks karjääri jooksul akadeemilisi ringkondi. Muud lõpetajate kasutada oma haridust soolist ebavõrdsust töötada valitsuse või mittetulundusühingute hõlbustada poliitiliste muutuste või töötada advokaadina naised, näiteks koduvägivalla ohvritele või vägistamise.

On mitmeid ülikoolides üle maailma, kes pakuvad täiustatud programmide soouuringute. Igaüks on ainulaadne huvitavas valdkonnas ja huvitatud õpilased peaksid valima koolid, mis sobivad nende kontsentratsioon ja karjääri eesmärgid. Otsi oma programmi alla ja otse ühendusse sisseveo office koolis oma valik täites juhtima kujul.