Keystone logo

116 MA Programmid sisse Sotsiaalteadused Sotsiaaltöö 2024

Filtrid

Filtrid

  • MA
  • Sotsiaalteadused
  • Sotsiaaltöö
Õppevaldkonnad
  • Sotsiaalteadused (116)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm

MA Programmid sisse Sotsiaalteadused Sotsiaaltöö

Isikud, kes soovivad töötada nagu sotsiaaltöötajad saavad seda teha Saanud MA sotsiaaltöös läbi ülikoolides üle maailma. Selle edasijõudnud, võimalusi mitmeid kordi võttes pakkuvat karjääri ühiskondlike probleemide lahendamisse.

Paljud füüsilistelt isikutelt, kes on huvitatud nõustamine mehed, naised ja lapsed kaaluvad teenida edasijõudnud, et seda teha. Nad küsida: "Mis on MA sotsiaaltöös?" See on lõpetaja tasemel diplom, mis valmistab õpilasi saada nõuandjaid. Lõpetajad saada volikirja kaitsja patsientidel mõnuainete väljakutseid, vaimset või käitumuslikud tervise probleemid või probleemid suhetes. Magistriõppe of Arts in Social Work kursuste ühendab akadeemilise teooria, psühholoogia ja probleemide lahendamise meetodeid, käed-praktiline töö. Praktikumid võivad sisaldada praktikakohtade kliinikud, koolide, või kogukonna organisatsioonid.

MA sotsiaaltöös on algtaseme sertifitseerimine muutumas nõuandja. Selle magistrikraadi, üksikisik võib saada litsentseeritud kaitsja teismelised lapsed või täiskasvanud. See MA on pilet rahuldust pakkuvat karjääri nõustamine.

Maksumus saada MA sotsiaaltöös sõltub programmi üksikute enrolls. Seal on online, in-isik ja madala residentuuri võimalusi kogu maailmas. Oleks mõistlik pöörduda soovitud akadeemia et õppida praeguste tasude struktuuri.

Pärast isik on lõpetanud MA sotsiaaltöös, võib ta alustada karjääri aidates teisi. See aste avab uksed ametikohtadel era-ja avalikus sektoris, näiteks kooli sotsiaaltöötaja, pere nõuandja, mõnuainete töötaja, kogukonna kolledži õpetaja, rahu töötaja või haldaja kodutute või koduvägivalla peavarju.Seal on mitu tööhõive teed võtta lõpetanutele, kes on teeninud nende volikirja.

Kui soovite pühendada oma elu abistamisele mehi, naisi ja / või lapsi, kes on hädas keeruline elu väljakutseid, siis võiks seda teha, teenides MA sotsiaaltöös. Otsi oma programmi alla ja kontakt otse vastuvõtu büroo kooli oma valik täites juhtima kujul.