Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 16 MA sisse Sotsiaalteadused 2024

16 MA Programmid sisse Sotsiaalteadused 2024

Ülevaade

Pärast bakalaureusekraadi teenimist saavad üliõpilased, kes soovivad oma valdkonna sügavamal süveneda, jätkata magistriõpinguid. Selles astmes on võimalik rohkem uurida ja õppida valitud teemal kunsti- ja humanitaarteadustes. Enamikus ametites peetakse üldjuhul lõppmaatriksi, mis aitab õpilastel omandada professionaalseid ja teadustöö oskusi. See võib mõnel juhul viia ka Ph.D. programm.

Paljud potentsiaalsed õpilased mõtlevad, "Mis on ühiskonnateaduste magister?" Üldiselt on sotsiaalteadus keskkonda kuuluvate inimeste uurimine. Õpilased võivad keskenduda geograafilisele piirkonnale, rassile või inimeste rühmale või religioossesse rühma. Nad võtavad üldiselt klassid sellistes valdkondades nagu uurimismeetodid, organisatsioonid ja sotsiaal-kultuuriline areng. Tavaliselt lõpetatakse kraadiõppe programmid, mis on koostatud väitekirjaga.

Sotsiaalteaduste magister annab väärtuslikke oskusi, näiteks teadustöö ja analüütilisi oskusi, mis võivad õpilastel paljudel ametikohtadel kasu saada. Samuti õpetab lõpetajaid mõistma üldpilti, mitte kitsarinnalisust silmas pidades kohtunike seltsid.

Ühiskonnateaduste magistriõppes on palju kulusid, näiteks õppemaksu, raamatuid, tehnoloogia tasusid ja ruumi ja lauda, ​​kui üliõpilane jääb ülikoolilinnakule. Õiglase programmi leidmiseks peaksid õpilased mõtlevalt iga kooli võrdlema.

Lõpetajad sotsiaalteaduste magistriõppes on paljude kutsealade jaoks nõudlikud. Nad saavad õpetada ülikoolides. Mittetulundusühingud ja muud heategevuslikud institutsioonid kasutavad tihti sotsiolooge uurimisjuhina või programmijuhina. Olemas on palju valitsuse seisukohti, näiteks programme, mis hõlmavad avalikku eluaset ja heaolu. Sotsiaalteadlased võivad ka valdkonnas töötada, kogudes klientidele andmeid ja tähelepanekuid.

Sotsiaalteaduste magister saab teenida paljudes erinevates institutsioonides nii kohalikul kui ka kogu maailmas. Kaugemate piirkondade üliõpilaste jaoks on olemas ka võrguprogrammid. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Loe edasi

Filtrid

  • MA
  • Sotsiaalteadused
  • Sotsioloogia
  • Sotsiaalteadused
Õppevaldkonnad
  • Sotsiaalteadused (16)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm