Keystone logo

Filtrid

 • MA
 • Majandusuuringud
 • Statistika
Õppevaldkonnad
 • Majandusuuringud (5)
  • Tagasi põhikategooriasse
  Asukohad
  Otsige rohkem asukohti
  Kraadi tüüp
  Kestvus
  Õppetempo
  Keeled
  Keeled
  Õppevorm

  5 MA Programmid sisse Statistika 2024

   MA Programmid sisse Statistika

   Magistrikraad on kraadiõpe, mis hõlmab mitu aastat õpinguid vastavas akadeemilises valdkonnas. See õppimisviis on võimalus õpilastel spetsialiseeruda nende valitud valdkonnale, nende ettevalmistamiseks karjääriks või veel kõrgema taseme õppeks.

   Mis on statistika magistriprogramm? Statistika on uuring selle kohta, kuidas andmeid saab tõhusalt koguda, analüüsida ja esitada. Nõutava klassiruumi osana antakse üliõpilastele statistikateooria, statistikateaduse ja matemaatika probleemide üldine juhendamine. Õppekava üheks oluliseks komponendiks on õpilastel tavaliselt vähemalt üks sõltumatu uurimisprojekt, milles nad kasutavad oma statistilisi oskusi ja õppimist.

   See võimalus harjutada ja kasutada seda õppimist on üks selle õppimise peamistest eelistest. See annab õpilastele võimaluse mõista, mis karjääri selles valdkonnas tõeliselt kaasata, ja paremini mõista, milliseid teadusuuringuid kõige rohkem huvitab.

   Statistikaameti programm erineb kulutustest koolist koolini. Iga programm hõlmab erinevat õppekulude ja registreerimistasude kombinatsiooni. Lisateabe saamiseks programmi kulude kohta võtke otse ühendust majutusasutusega.

   See aste võib varustada lõpetajate ametialase töö paljudes valdkondades. Statistiline analüüs ja teabehaldus on ettevõtte, teadusuuringute ja politoloogia väga olulised komponendid. Kuna statistikat saab kasutada nii paljudele teemadele, on lõpetajatel hea võimalus valida, millist tüüpi teadustööd nad soovivad. Klassiruumi õppimise ja töökogemuse kasutamisel võivad nende programmide lõpetajad töötada teadlastena, andmete kogujatena või konsultandina.

   Õpilased, kes on valmis taotleda statistikaprogrammi magistriprogrammi, on kutsutud üles kasutama meie otsitavat koolide andmebaasi. Sellega saavad nad leida programmi, mis sobib kõige paremini nende ametialaste eesmärkidega. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.