Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge mitmekordne MA sisse Stilistika 2024

1 MA Programmid sisse Stilistika 2024

Ülevaade

Magistrikraadi kraad on kraadiõppeprogramm, mis toetab õpilaste teadmisi konkreetses erialaosas. MA-programm võib kesta üks kuni kolm aastat, sõltuvalt karjäärivaldkonnast ja koolist.

Mis on kujunduse magistriõpe? Selles astmes tutvustatakse õpilastele mitmeid moebrände loomise ja juhtimisega seotud tegureid. Õpilased uurivad stiili paljusid aspekte, et kaubamärgi väärtusi ja esteetikareaktsioone korralikult edastada moeturule. Kuigi iga programm erineb, näideteks muidugi teemasid võib hõlmata kunsti suunamine ja stiil, trendsetting, fotografeerimine, moe branding ja kommunikatsioon, värvi teooria, moe ajalugu ja Photoshop. Koos klassidega töötavad üliõpilased näitusejuhtide, disainerite ja jaemüüjatega ning töötavad selliste projektidega nagu pildistamine ja välimusraamatu koostamine.

Stylingi magistriõpe valmistab õpilasi ette mitmesuguseid moevõimalusi ja võimaldab neil töötada paljudes rahvusvahelistes suhetes. Õpilased parandavad oma loovust ja kriitilise mõtlemise oskusi, kui nad töötavad edukate spetsialistidega, mis aitab neil leida tööd konkurentsi valdkonnas.

Maailma stiili kujundamise programme pakuvad moeasutused üle kogu maailma. Kuna programmid erinevad, muutuvad kulud üsna vähe. Kui olete oma peamised valikud vähendanud, on soovitatav otse kontakteeruda iga kooliga, et teada saada, mida õppemaksu ja muid kulusid oodata.

Tüüpilise magistrikraadi teenimine annab lõpetajale edu paljudes karjäärirollides. Ametikohtade nimetuste hulka võivad kuuluda kunstiline juht, moe toimetaja, audiovisuaalse toodangu stiilist, pildikonsultant, moekaubanduse koordinaator, visuaalne kaupmees ja moodstiilist. Tööandjad võivad sisaldada reklaamiagentuure, moeetendusi, televiisorit ja kuulsusi.

Ideaalse stiiliprogrammi leidmine on kiire ja lihtne. Tutvuge meie veebis andmebaasiga, et leida sobiv kool. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Loe edasi

Filtrid

 • MA
 • Mood
 • Stilistika
Õppevaldkonnad
 • Mood (1)
  • Tagasi põhikategooriasse
  Asukohad
  Otsige rohkem asukohti
  Kraadi tüüp
  Kestvus
  Õppetempo
  Keeled
  Keeled
  Õppevorm

  Seotud õppesuunad