Keystone logo

14 MA Programmid sisse Juhtimisuuringud Juhtimine Strateegiline juhtimine 2024

Filtrid

Filtrid

  • MA
  • Juhtimisuuringud
  • Juhtimine
  • Strateegiline juhtimine
Õppevaldkonnad
  • Juhtimisuuringud (14)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm

MA Programmid sisse Juhtimisuuringud Juhtimine Strateegiline juhtimine

Õpilased soovivad veel bakalaureuse haridus saab registreeruda Master of Arts programmi. See kraadiõppe kursuse eesmärk on anda õpilastele erialaseid teadmisi mingi teema ning valmistada neid ette töökohal. Keskmine programm kestab 1-2 aastat.

Mis on MA Strateegiline juhtimine? See on põnev õppimisvõimalused motiveeritud isikud, kes soovivad teha vahet oma tulevast karjääri. Õpetatavate eesmärk on aidata õpilastel analüüsida probleeme ja määrata lahendusi, mis aitavad suurendada ettevõtte väärtust. Lisaks õpilastele õpetatakse põhimõtteid, mis võimaldavad neil täita juhirolli tulevikus. Mõned mõisted õpetas hulka mentorlus, coaching, motiveerivat strateegiaid, ärianalüüsi ja mitmekesisust. Enamik programme olemas õpetatakse ülikooli; Siiski on kaugõppevõimaluste vajaduste rahuldamiseks õpilased üle kogu maailma.

Seal on palju kasu saada edasijõudnud strateegilist juhtimist. Mitmed kursused annavad praktilise õppe, võimaldades palju paremini valmis olla töökohal. Ka õpilased, kes lõpetanud selle taustal on sageli rohkem kasvupotentsiaaliga ettevõtteid tulevikus töökohti, sest nende hariduslik taust.

Soetamise kulu Master of Arts sõltub, kui valid koolis käia. Kuna on koolidele üle kogu maailma seda tüüpi programmi, see on hea mõte, et teadus kulude ülikooli kavatsed osaleda. Nad võivad anda teile üksikasjalikku teavet õppemaksu ja muid tasusid.

Valmib see programm töötavad tavaliselt juhirolli ettevõtetele kogu maailmas. Neil on sageli strateegiline roll oma töö, tööd, et luua usaldust teistega, ja toetada eetilisi standardeid. Samuti on tavaline, et inimesed töötavad spordi tööstuse juhid või treenerid.Tavaliselt inimesed jätkata tööd, mis sobivad nende skillset ja on ahvatlev.

Et rohkem teada saada strateegilise juhtimise programmid olemas, vaadata online. Otsi oma programmi alla ja otse ühendusse sisseveo office koolis oma valik täites juhtima kujul.