Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge mitmekordne MA sisse Tarnejuhtimine 2023

1 MA Programmid sisse Tarnejuhtimine 2023

overview

Magistrikraadi omandamine (MA) on paljude õpilaste peamine eesmärk nende tööelu ettevalmistamisel. Selle saavutamiseks on kasulik mõne konkreetse õppevaldkonna asjatundlikkus ja see võib kaasa tuua palju uusi töövõimalusi. Üldiselt on doktorikraadi omandamiseks vajalik magistrikraad.

Mis on saadetiste haldamise MA? See on hariduse edendamise näide, mille eesmärk on anda õpilastele teadmisi, mida nad vajavad laevanduse juhtimise valdkonnas navigeerimiseks. Klassid moodustavad tugeva aluse laevandustehnoloogiale, mereõigusele, kindlusele, mereökonoomiale ja riskijuhtimisele. Holistidelt õpivad õpilased sügavuti kaasaegseid kommertsveoteenuseid. Laevandussektor on nõudlik ja väga konkurentsivõimeline, seega püüavad need programmid õpilasi põhjalikult ette valmistada nende tulevaste karjääride jaoks.

Teadlased valivad laevajuhtimise magistriprogrammi paljudel põhjustel. Ennekõike saavad kõik, kes kraadi omandavad, oma karjääris rohkem valikuid. Hariduse omandamine muudab reklaamimise ja edendamise vahendid palju lihtsamaks.

Selle õppematerjali maksumus erineb institutsioonist. Tulevastele üliõpilastele on oluline uurida kraadi finantsaspekte ja programmi komponente. Otsige klassid, mis hõlmavad teie haridusalaste eesmärkide kohta asjakohast teavet.

Lõpetajad leiavad tööd paljudes valdkondades nagu rahvusvaheline kaubandus, rahvusvaheline laevandus, kohalik laevandus ja laevade haldamine. Endisi üliõpilasi võetakse sageli erinevate osakondade juhatajad, järelevaatajad ja koordinaatorid. Riskianalüüsis, kahjude analüüsi, sisemaa territooriumil, logistika ja müügisektoris kasutatakse paljusid gradse. Kodumaised ja rahvusvahelised ettevõtted otsivad ja värbavad haritud isikuid avatud positsioonide jaoks.

Paljud rahvusvahelised võimalused on saadaval paljudest ülikoolidest. Online-õpe on suurepärane alternatiiv inimestele, kes soovivad suuremat paindlikkust, valikut või juurdepääsu. Lisateabe saamiseks otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud kooli vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

read_more

filters

  • MA
  • Halduse uuringud
  • Logistika
  • Tarnejuhtimine
fields_of_study
  • Halduse uuringud (1)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format