Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 2 MA sisse Tekstiilid 2023

2 MA Programmid sisse Tekstiilid 2023

overview

Magistrikraad või magister on kõrgtasemel, üldiselt humanitaar- või sotsiaalteadustes, vastupidiselt kõvale teadusele. Sageli põhineb bakalaureuse kraadiõppes omandatud õppetöö. MA võib pakkuda nii teadmiste laiendamist kui ka karjäärivõimalusi.

Mis on MA tekstiilides? See on kõrgtasemel, mis võib keskenduda tekstiili või riiete üldiseks kasutuseks mõeldud tekstiilmaterjalide loomiseks, samuti tekstiilide ajaloost ja kultuurilisest kasutamisest. Kui te olete huvitatud sellest tasemest, võiksite eeldada tekstiilide ja nende praktiliste rakenduste kursuste tegemist ning uurida tekstiili ajalugu paljudes kultuurides. Seejärel köidab kursuste tekst nii tekstiilikunsti kui ka tekstiiliga seotud antropoloogiat.

Tekstiili MA võib lubada teil välja arendada erinevaid oskusi, näiteks võime murda suurt projekti juhitavateks tükkideks. Võite arendada kunstilisi praktilisi oskusi, samuti oskust inimkogemust sügavalt mõista ja seletada. See ainulaadne oskuste kombinatsioon võib muuta teid turustatavaks.

Tekstiilide magistrikraadi maksumus võib erineda sõltuvalt valitud programmist. Institutsioonide erinevad asutused ja isegi erinevad programmid võivad erineda.

MA tekstiilides võib teile pakkuda mitmeid karjäärivõimalusi. Sügav arusaamine, mida saate sellel tasemel, muudab teid turukõlblikumaks kui teised kandidaadid moedisainerina või moekaupmehe vahendajana. Mõned selle kraadi inimesed töötavad ka moejuhidena. Sellise kraadi üksikisikud võivad isegi valida, kas jätkata doktorikraadi tekstiiliga või sellega seotud valdkonnas.

Kuigi on olemas palju programme, mis pakuvad tekstiilide magisterit, on oluline leida programm, mis sobib kõige paremini teie ja teie vajadustega. Kuigi mõned võimalused on saadaval veebis, võite leida ka programme üle kogu maailma. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

read_more

filters

 • MA
 • Mood
 • Tekstiilid
fields_of_study
 • Mood (2)
  • back_to_main_category
  locations
  find_more_locations
  degree_type
  duration
  study_pace
  teaching_languages
  teaching_languages
  study_format

  related_fields_of_study