Keystone logo

5 MA Programmid sisse Mood Tekstiilid 2024

Filtrid

Filtrid

 • MA
 • Mood
 • Tekstiilid
Õppevaldkonnad
 • Mood (5)
  • Tagasi põhikategooriasse
  Asukohad
  Otsige rohkem asukohti
  Kraadi tüüp
  Kestvus
  Õppetempo
  Keeled
  Keeled
  Õppevorm

  Popular degree type

  Popular study format

  Popular education type

  MA Programmid sisse Mood Tekstiilid

  Magistrikraad või magister on kõrgtasemel, üldiselt humanitaar- või sotsiaalteadustes, vastupidiselt kõvale teadusele. Sageli põhineb bakalaureuse kraadiõppes omandatud õppetöö. MA võib pakkuda nii teadmiste laiendamist kui ka karjäärivõimalusi.

  Mis on MA tekstiilides? See on kõrgtasemel, mis võib keskenduda tekstiili või riiete üldiseks kasutuseks mõeldud tekstiilmaterjalide loomiseks, samuti tekstiilide ajaloost ja kultuurilisest kasutamisest. Kui te olete huvitatud sellest tasemest, võiksite eeldada tekstiilide ja nende praktiliste rakenduste kursuste tegemist ning uurida tekstiili ajalugu paljudes kultuurides. Seejärel köidab kursuste tekst nii tekstiilikunsti kui ka tekstiiliga seotud antropoloogiat.

  Tekstiili MA võib lubada teil välja arendada erinevaid oskusi, näiteks võime murda suurt projekti juhitavateks tükkideks. Võite arendada kunstilisi praktilisi oskusi, samuti oskust inimkogemust sügavalt mõista ja seletada. See ainulaadne oskuste kombinatsioon võib muuta teid turustatavaks.

  Tekstiilide magistrikraadi maksumus võib erineda sõltuvalt valitud programmist. Institutsioonide erinevad asutused ja isegi erinevad programmid võivad erineda.

  MA tekstiilides võib teile pakkuda mitmeid karjäärivõimalusi. Sügav arusaamine, mida saate sellel tasemel, muudab teid turukõlblikumaks kui teised kandidaadid moedisainerina või moekaupmehe vahendajana. Mõned selle kraadi inimesed töötavad ka moejuhidena. Sellise kraadi üksikisikud võivad isegi valida, kas jätkata doktorikraadi tekstiiliga või sellega seotud valdkonnas.

  Kuigi on olemas palju programme, mis pakuvad tekstiilide magisterit, on oluline leida programm, mis sobib kõige paremini teie ja teie vajadustega. Kuigi mõned võimalused on saadaval veebis, võite leida ka programme üle kogu maailma. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.