Keystone logo

5 MA Programmid sisse Humanitaarteadused Teoloogia Teoloogia 2024

Filtrid

Filtrid

  • MA
  • Humanitaarteadused
  • Teoloogia
  • Teoloogia
Õppevaldkonnad
  • Humanitaarteadused (5)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm

MA Programmid sisse Humanitaarteadused Teoloogia Teoloogia

Üks võimalik saada Master of Arts (MA), osaledes üks paljudest ülikoolides üle maailma. Õpilased saavad õppida erinevaid teemasid, sealhulgas humanitaar-, äri, filosoofia ja ühiskonnateaduste. Mõned ülikoolid pakuvad Suurlinnapiirkondi objektide puhul, mis kuuluvad teaduse ja matemaatika valdkondades ka.

Mis on MA jumalikkus? See aste annab õpilastele teadmisi ja oskusi vaja jätkata ministeerium. Kursuse teemade raames MA jumalikkus programmid hõlmavad Vana Testamendi uuringud, Uue Testamendi uuringud, Piiblihermeneutika, kreeka keeles, heebrea keeles, religioonifilosoofiaks, teoloogia ja Christian juhtimist. Õpilased on kastetud maailmas teoloogia ja piibliõppimine et mõista vaimseid ideid ja kuidas edastada need teised.

Inimesed, kes teenivad MA jumalikkus on tavaliselt nälga mõistmist ja distsiplineeritud eluviis.See aste lükkab õpilased küsima raskeid küsimusi ja õppida rohkem maailma Usk ja vaimsus. Oskusi vastu selle programmi võimaldada õpilastel jätkata rahuldust karjääri.

Õppemaks on tavaliselt vaja täita seda tüüpi programmi. Asukoht institutsiooni ja kui kaua programm kestab lõpule tugevalt mõjutada neid kulusid. Rääkides ülestunnistusi nõuandja koolis soovid osaleda aitab teil saada rohkem üksikasju õppemaksu.

Populaarseim karjääri neile, kellel on magistrikraad jumalikkus on saada pastor. Pastor 's kohustuste hulka pakkudes õpetusi ja jutlusi, korraldades jumalateenistused, mille kogudused, nõustamine koguduseliikmed ning teostada teavitustegevuse programmi. Paljud pastorid ka anda matustel, ristimisi ja pulmad. On erinevaid tasemeid hingehoiutöö sealhulgas noorte pastorid, kes keskenduvad üliõpilastele ja pensionäridele pastorid, kes on seotud koguduse tervikuna.

Et teada saada rohkem informatsiooni teenida MA jumalikkus, otsida oma programmi alla ja kontaktandmed otse vastuvõtu kontoris kooli oma valik täites juhtima kujul.