Keystone logo

1 MA Programmid sisse Turism ja hotellindus Hotellindus Toiduteenuse korraldus 2024

Filtrid

Filtrid

  • MA
  • Turism ja hotellindus
  • Hotellindus
  • Toiduteenuse korraldus
Õppevaldkonnad
  • Turism ja hotellindus (1)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm

Popular degree type

Popular study format

MA Programmid sisse Turism ja hotellindus Hotellindus Toiduteenuse korraldus

Kui olete teeninud oma bakalaureuse kraadi, võid minna, et teenida magistrikraadi. Selleks, siis asume põhjalikum ühe- kuni kaheaastase õpingud, mille leiad saadaval paljudes ülikoolides kogu maailmas. Magistri võib olla suurepärane lisaks oma CV, sest see teenib tõendina oma kutsekvalifikatsiooni.

Võite küsida, mida on MA Food Service Management? Selles programmis, siis võid oodata, et katta erinevaid teemasid, nagu operatsioonide, tulude haldamise, menüü planeerimine, klienditeenindus ja töötajate koolitus, teiste hulgas. Saad arendada teadmisi ja oskusi, et katta iga aspekti toitlustus juhtimine. Näiteks võid õppida, kuidas hinnata hindade hallata klientide voolu ja panna kokku toitlustus ärimudel.

Osana oma õpinguid, siis võib õppida hea suhtlemisoskus ja meeskonnatöö väärtustamine, mis mõlemad on tõenäoliselt väga väärtuslik sa kogu elu.Lisaks oma magistrikraadi võimaldab Teile järgmise sammu oma valitud eriala, mis võib omakorda aitab teil saavutada oma palka eesmärke.

Just nagu positsioone seotud toitlustus juhtimine on saadaval kogu maailmas, et on ülikoolid, mis pakuvad MA sellist karjääri. Kulud varieeruvad kooliti, kuid saab õppida tasud teeme mõned uuringud online.

Sinu kraadi aitab teil leida hea positsiooni toitlustus juhtimis- või minna edasi järgmisele tasemele, kui olete juba alustanud oma karjääri. Kasu võid nautida hulka suuremat usaldust hallata klientide kogemusi, paremat juhtimist etappide restoran elutsükli ja uued kaubandus strateegiaid saab panna tööle oma profikööki.

Kursused on kergesti kättesaadavad ning õpilased sageli armastan pakutavat paindlikkust selline õpikeskkond.Otsi oma programmi alla ja kontaktandmed otse vastuvõtu kontoris kooli oma valik täites juhtima kujul.