Keystone logo

7 MA Programmid sisse Sotsiaalteadused Kultuuriteadus Võrdlevad kultuuriuuringud 2024

Filtrid

Filtrid

  • MA
  • Sotsiaalteadused
  • Kultuuriteadus
  • Võrdlevad kultuuriuuringud
Õppevaldkonnad
  • Sotsiaalteadused (7)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm

Popular degree type

Popular study format

Popular education type

MA Programmid sisse Sotsiaalteadused Kultuuriteadus Võrdlevad kultuuriuuringud

Magistrikraad antakse välja pärast lõpetamist programmi. Õpilased, kes jätkavad seda kõrgtasemel õppimist, omandavad täiendavaid teadmisi erialal. Aste on kasulik karjäärivõimaluste paremaks saavutamiseks või doktoriõppes.

Mis on magistrikraad võrdlevates kultuuriuuringutes? Võrdluskultuuriuuringute MA keskendub tavaliselt globaalsetele, kultuuridevahelistele kogemustele ja panusele. Õpilased võivad osaleda kriitilises analüüsis, määratledes sarnasused ja erinevused maailma inimeste gruppides. Osalejad saavad uurida, kuidas kultuur mõjutab esteetilisi, sotsiaalseid ja poliitilisi suhteid. Lisaks võivad programmid tuua esile kultuurilisi eristusi sellistes valdkondades nagu kunst, kirjandus, meedia ja kommunikatsioon. Kursuse töö võib ka süveneda sotsioloogia, antropoloogia, filosoofia ja psühholoogia valdkondades. Õppekava võib ette valmistada üliõpilasi karjääri jätkamiseks, teadustöökohtade saamiseks või doktorikraadi saamiseks.

Õpilased, kes täidavad magistrikraadi võrdlevas kultuuriuuringus, saavad arendada analüüsi-, uurimis- ja suhtlemisoskusi. Need atribuudid rikastavad oma isiklikku elu ja aitavad neil suurepäraselt oma professionaalsetes püüdlustes.

Õppemaks ja tasud erinevad erinevate koolide vahel. Võtke otse ühendust asutustega ja küsige teavet programmi kulude kohta.

Lõpetajad võivad saada tööle mitmesuguseid karjäärivõimalusi. Haridussektor on populaarne valik kõrgkoolides, kolledžites ja ülikoolides õpipositsioone otsivatele inimestele. Lõpetajad võivad leida ka väärtuslikke positsioone, mis töötavad kunstigaleriides, muuseumides ja kultuuriasutustes. See ei ole ebatavaline, et need spetsialistid hoiaksid pealkirju, nagu kuraator või kunsti konsultant. Lisaks on olemas karjäärivõimalused, mis hõlmavad planeerimist ja poliitikauuringuid ning programmi haldamist. Still teised lõpetajad valivad karjääri teed filmide tegijad, kirjanikud või toimetajad.

Uue karjääri avamise võimalus on sõna otseses mõttes teie käes. Ükskõik, kas otsite osalise või täistööajaga tööle registreerumist, leiad teile sobiva programmi abil vajaliku. Alustamiseks otsige allpool oma programmi ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.