Keystone logo

524 Magistri Programmid sisse Ärinduse uuringud Ärijuhtimine 2024

Filtrid

Filtrid

  • Magistri
  • MSc
  • MA
  • Ärinduse uuringud
  • Ärijuhtimine
Õppevaldkonnad
  • Ärinduse uuringud (524)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm

Magistri Programmid sisse Ärinduse uuringud Ärijuhtimine

Magistrikraadi haridustase annab lõpetajatele võimaluse jätkata oma haridusteed lõpetanud bakalaureuse kraadi programmi. Pärast viimistlus lõpetanud kooli õpilased on sageli põhjalikud teadmised oma valdkonnas vaja siseneda oma karjääri.

Mis on Master in Business Administration? Nagu üldine äri programmi, uurides ärijuhtimise annab õpilastele juhtimise ja majandustegevuse mõistmist siseneda karjääri äris. Samuti siiski õppida juhtimisprotsesside ja kõrgema juhtkonnaga, et valmistada ette juhtkonna rollid. Kursused sageli keskendub inimressursside juhtimine, ettevõtlus, rahandus, raamatupidamine ja turustamine.

Äri on juba väga kasulik ala keskenduda õpilastele, sest see võimaldab neil siseneda väga jätkusuutlik karjääri, mis sageli pakub suuremad palgad.Õppimine manustamine võib olla isegi kasulikum ambitsioonikas õpilastele, sest nad võivad kvalifitseeruda sisestada juhtide ja juhtivatel kohtadel.

Õppemaksu ja kulud teenida Master in Business Administration sõltuvad mitmest tegurist. Kool ja programmi teil registreeruda, kui ka oma pikkuse ja riik uuring, mis mõjutavad kui palju see maksab, et teenida oma kraad. Enne uuringusse, teadus kõiki oma võimalusi põhjalikult.

Tulu Master in Business Administration võimaldab teil sisestada ükskõik karjääri tüüpiline äri kraadi, näiteks müügi keskastme, finantsanalüütik, või raamatupidaja. Lisaks sellele võib avada ukse juhtimine ja haldus positsioone, sealhulgas personalijuht, finantsjuht, müügijuht, või osakonnajuhataja. Enamik neist karjääri tavaliselt reserveeritud neile, kellel kraad, mitte lihtsalt bakalaureuse haridus.

Selleks, et alustada oma äri halduse programm, see on parim, et oma teadus-ja leida programm, mis vastab kõigile teie vajadustele. Otsi oma programmi alla ja kontaktandmed otse vastuvõtu kontoris kooli oma valik täites juhtima kujul.