Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 5 Magistri sisse Õhusõiduki hooldus 2023

5 Magistri Programmid sisse Õhusõiduki hooldus 2023

overview

Magistrikraad on kraadiõpe, mis võetakse pärast seda, kui üliõpilane lõpetab oma bakalaureuseõppe. Tavaliselt valivad õpilased selle kraadi, kui nad soovivad saada oma valdkonna asjatundjaks või kui nad sooviksid paremaid töövõimalusi.

Mis on kapten lennukikäsitluses? Õhusõiduki kapten on kraad, mida pakutakse üliõpilastele, kes soovivad siseneda lennundustööstusele, eriti tsiviillennundussektorile. See kehtib kõigi kaubanduslike ja isiklike lennuettevõtjate kohta. See aste on tavaliselt mõeldud selleks, et sillutada õpilasi juhtimisele mitmesugustes lennundusjuhtimise programmides. Õpilastele antakse sageli analüütiline ja praktiline lähenemisviis, et nad saaksid täita kõiki lennundustehnilise hoolduse väljakutseid, nagu eeskirjade järgimine, inspekteerimise läbiviimine, remonditööde tegemine ja stressis ja kiires keskkonnas töötamine.

Kui õpilased lõpetavad oma kraadi lennunduse hoolduses, on neil tavaliselt õpetatud väljakutsetest rääkima. Lisaks sellele võivad nad õppida õigesti analüüsima ja kasutama oma kriitilise mõtlemise oskusi tööst tööst. Neil on ka kalduvus anda juhtimisoskusi, et aidata neil üle võtta.

Magistriõppe saavutamisel ei ole seatud kulusid. See varieerub sõltuvalt sellest, kus õpilased asuvad ja kuhu nad valivad. Kooli otsustamisel on oluline, et õpilased kontrolliksid enne hindamist.

Kui tegemist on lennukikäsitluse kapteni saamisega, on palju töökohti, mis võivad avaneda. Magistrikraadi kasutatakse enamasti karjääri edenemiseks, kuid ülikoolilõpetajatele saab proovida tööd lennundusjulgestuse juhina või õpetajatena. Lennuameti juht teostab järelevalvet meeskondade üle, kes hoolitsevad õhusõiduki eest. Õpetajatena saavad üliõpilased õpetada teisi õhusõidukeid sisaldava ohutus- ja hooldusprotokolli kohta.

Kuna tehnoloogia areneb, valivad paljud õpilased oma kursused veebis. Õhusõidukite hooldust otsivatele inimestele võivad veebiklassid olla kättesaadavad, samuti klassid kohalikes ülikoolides. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

read_more

filters

 • Magistri
 • MSc
 • MA
 • Lennundus
 • Õhusõiduki hooldus
fields_of_study
 • Lennundus (5)
  • back_to_main_category
  locations
  find_more_locations
  degree_type
  duration
  study_pace
  teaching_languages
  teaching_languages
  study_format