Keystone logo

65 Magistri Programmid sisse Haridus Üldharidus 2024

Filtrid

Filtrid

 • Magistri
 • MSc
 • MA
 • Haridus
 • Üldharidus
Õppevaldkonnad
 • Haridus (65)
  • Tagasi põhikategooriasse
  Asukohad
  Otsige rohkem asukohti
  Kraadi tüüp
  Kestvus
  Õppetempo
  Keeled
  Keeled
  Õppevorm

  Magistri Programmid sisse Haridus Üldharidus

  Magistrikraad on saavutus, mida õpilased töötavad kraadiõppe programmi osana. Selles astmes eraldatakse need eriala asjatundjaks ja pakutakse võimalusi karjääri leidmiseks või doktorikraadi edenemiseks.

  Mis on üldhariduse magister? See on kraad, mis annab programmi lõpetajate teadmisi jätkata karjääri õpetamist. Üldharidustase võib hõlmata õpetamist ja juhtimist, klassiruumi juhtimist, tehnoloogiaalast integratsiooni, statistikat, uurimismeetodeid, juhendamise kavandamist ning hindamist ja hindamist. Selles programmis osalevad õpilased võivad eeldada oma arusaamist pedagoogika, haridussüsteemi ja õpetamisoskuste parandamise meetoditest.

  Üldhariduse magister annab õpilastele ette karjääri akadeemilistes ringkondades või doktoriõppes kõrghariduse omandamiseks. Magistriõppe üliõpilastel on üldjuhul kõrgelt arenenud planeerimine, avalik kõne ja juhtimisoskused. Need oskused võivad aidata neil pärast lõpetamist saada tööd.

  Sellised tegurid nagu kooli asukohad ja kui kaua üliõpilane soovib õppida võib mõjutada üldkulusid. Täieliku jaotusena peaksid õpilased jõudma koolide poole täiendava teabe saamiseks.

  Pärast magistrikraadi omandamist üldhariduses peavad õpilased olema võimelised töötama nii era- kui ka avalikus sektoris. Mõned karjäärivõimalused hõlmavad K-12 õpetaja, kolledži õpetaja või professor. Mõned võivad isegi leida koolitajana ettevõtte töökoha. Karjääri kasvu jaoks on palju võimalusi sõltuvalt sellest, kas üliõpilane otsustab jätkata doktoriõppe programmi, saada tööd ülikooliprogrammis või töötada erakoolis.

  Õpilased leiavad programme üle kogu maailma koolides. Alternatiivsete sõiduplaanidega või maapiirkondades elavatele inimestele võivad olla kättesaadavad veebikursused. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.