Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 5 Magistri sisse Aabrahamliku religiooni uuringud 2023

5 Magistri Programmid sisse Aabrahamliku religiooni uuringud 2023

overview

Sageli üliõpilased, kes on tegelikult teenitud bakalaureusekraad otsustada töö poole saavutamist magistrikraadi, mis on arenenud akadeemiline saavutus antakse neile, kes edukalt lõpule umbes kaks või kolm aastat kestnud kursuste seotud konkreetse distsipliini.

Just see, mida on Meister abrahamlikke Studies? See õppekursus sisaldab lähedale vaadata ja uurida kristluse, judaismi ja islami samuti usundite tugisambaid, kultuurilised kaalutlused ja teoloogiaid. Rõhk on sageli antud valdkondades nagu võõrkeeles, kultuuride abrahamlikke kogukonnad, religioossed uskumused ja tavad ning kuidas järgijad need religioonid kaasa kogukondade ja organisatsioonide ümber.

Üldiselt need, kes saavad magistrikraadi on võimalik teenida rohkem raha, kui need valdkonnas ainult bakalaureuse abrahamlikke uuringud kraadi.Nad on ka tavaliselt rohkem tarvitatav kui ilma kraadi, või need, kellel on vähem akadeemilist kraadi.

Suured erinevused olemas ühest programmist ja riik järgmise poolest soetamise kulu Master in Aabrahami uuringud. Tuleviku üliõpilased on soovitatav konsulteerida ülestunnistusi kontoris iga kooli nad kaaluvad kohaldatakse õppemaksu kulud.

Lõpetajad Aabrahami uuringud programme leida tööd paljudes valdkondades. Paljud lähevad edasi töötada heategevusliku või mittetulundusühingute usuliste sidemed. Teised täita misjonitöö piirkondades üle kogu maailma. Mõned lõpetajad valida õpetada Aabrahami uuringud või seotud teema akadeemilise hariduse, näiteks keskkooli või ülikooli, samal ajal kui teised õpetada objektile religioosne institutsioon.

Paljud Aabrahami uuringud programme pakutakse internetis kvaliteediga koolides üle maailma ning andmebaasi on suurepärane viis alustada ühendavad koolid ja programmid huvi.Otsi oma programmi alla ja kontakteeruda otse vastuvõtu kontoris kooli oma valik täites juhtima kujul.

read_more

filters

  • Magistri
  • MSc
  • MA
  • Humanitaarteadused
  • Teoloogia
  • Aabrahamliku religiooni uuringud
fields_of_study
  • Humanitaarteadused (5)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format