Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 17 Magistri sisse Aafrika uuringud 2023

17 Magistri Programmid sisse Aafrika uuringud 2023

Ülevaade

Master-taseme uuringud hõlmavad spetsialiseerunud uuringuid antud teemal või ala kutsetegevus, näidates tase kõrgem meisterlikkust valdkonnas. Program pikkused ulatuvad üks kuni kaks aastat, sõltuvalt ala uuring.

Mis on Meister Afrikanistika? Programm valmistab õpilasi jätkama väga keskendunud ja nõudlik õppima kombineerides auditoorse töö koos valdkonna uuring. Õpilastel on mitmeid võimalusi kujundada riikidevahelist ja interdistsiplinaarset programmi eesmärk suunas oma erihuve. Kursuste võib sisaldada sissejuhatus võrdleva haridus, uurimismeetodeid, linnastumine arengumaades, culturalism Põhja-Aafrikas, Aafrika poliitika ja globaalne Aafrika uuringud.

Kasu teenides Aafrika uuringute magistrikraadi hulka õpioskusi, mis kasu õpilaste isiklikku ja tööalast elu.Nad õpivad, kuidas probleemi lahendada, suhelda, korraldada töö meeskonnad, ise hallata ning suhted erinevate Aafrika, Põhja-Ameerikas ja Euroopas.

Kuna programmi pikkus varieerub kooliti on mitmesuguseid kulusid. Õpilasi julgustatakse ühendust üksikute institutsioonide, mis neid huvitavad ja nõuda eraldi tasu ootusi.

Lõpetajad see programm sageli likviidsete karjäärivõimalusi erinevates tööstusharudes nagu inimressursi, poliitika, kirjastamine, haridus, mittetulundusühingute, õigus, meditsiin, side ja meedia. See avab ukse laia karjäärivalikuid ja töökohtade, sealhulgas kultuuri- nõunik, valdkonnas hooldusagent, inimõiguste aktivist, advokaat, lobist, ÜRO suursaadik, sisserände konsultant, multikultuursus sideohvitser, mittetulunduslik sihtasutus juht, ajakirjanik, kogukond haardega lavastaja ja välismaiste korrespondent.

Paljud online valikud olemas selle programmi, mis on abiks tulevastele üliõpilastele äärealadel piiratud juurdepääs ülikooli. Samuti muudab see lihtsamaks tänapäeva täiskasvanud õppijad registreeruda klasside kaugõppe mooduleid. Alustamiseks otsida oma programmi alla ja kontaktandmed otse vastuvõtu kontoris kooli oma valik täites juhtima kujul.

Loe edasi

Filtrid

  • Magistri
  • MSc
  • MA
  • Sotsiaalteadused
  • Regioonaaluuringud
  • Aafrika uuringud
Õppevaldkonnad
  • Sotsiaalteadused (17)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm