Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 5 Magistri sisse Aasia ettevõtlus 2023

5 Magistri Programmid sisse Aasia ettevõtlus 2023

overview

Magistrikraadi omandamine annab õpilastele võimaluse edendada oma karjääri spetsiifilistes õppeainetes, millel on laiendatud oskused ja teadmised. Programmi täitmine nõuab tavaliselt ühe kuni kaheaastast õppimist.

Mis on Aasia ärijuhtimise magister? Need programmid põhinevad juhtimis-, haldus- ja strateegilistele oskustele, mis on vajalikud äritegevuse karjääri jaoks rahvusvahelistel ja Aasia turgudel. Õpilased võivad valida kursusi, mis keskenduvad ülemaailmsete majanduste alusuuringutele, käivitamisjuhtimisele, rahvusvahelistele seadustele, rahalistele ja inimressursside juhtimisele. Kontsentreeritud kursuste teemad Aasia ettevõtete uuringutes hõlmavad kultuuridevahelist juhtimist, Aasia riikide kultuuri, piirkondlikke küsimusi, digitaalturundust, sotsiaalmeediat, logistikat, äriõigust ja Vaikse ookeani Aasia juhtimist. Õpilastel võib olla ka võimalus osaleda keelekursustel ja internatuuri programmides.

Aasia äriettevõtete programmi täitmine võib pakkuda õpilastele laia valikut kasulikke oskusi. Uurimismeetodite omandamine, millel on tugev arusaam sotsiaalsetest ja poliitilistest süsteemidest ülemaailmsel tasandil ning kes oskab suhtlemist teiste ettevõtete juhtidega, on kõik võimsad oskused, mis aitavad lõpetajal karjääri leidmisel.

Programmi soetamise maksumus võib erineda sõltuvalt asutuse ja kursuse valikust. Tulevased üliõpilased, kes on huvitatud kindlast programmist, peaksid konkreetsetele koolidele jõudma, et saada rohkem teavet kulude, eelduste ja muude nõuete kohta.

Aasia äriettevõtete magister annab õpilastele spetsialiseeritud teadmisi Aasia piirkondadest ja paljudest võimalikest rahvusvahelistest karjäärivõimalustest. Lõpetamisel võivad üksikisikud eeldada võimalike töövõimaluste leidmist tõlkide, finantsnõustajate, ärianalüütikute, ärisnõustajate, lobistide, teadlaste, avalike suhete spetsialistide, müügijuhtide, turundusspetsialistide, diplomaatide, välismaiste korrespondentide, kogukonna suhete töötajate, rahvusvaheliste suhete ametnike ja Aasia turgude arendusjuhid.

Õpilased, kellel on piiratud juurdepääs või hõivatud ajakava, võivad leida osalise tööajaga kursusi ja kursusi veebis. Alustuseks otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtubürooga, täites juhtvormi.

read_more

filters

  • Magistri
  • MSc
  • MA
  • Ärinduse uuringud
  • Rahvusvaheline äri
  • Aasia ettevõtlus
fields_of_study
  • Ärinduse uuringud (5)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format