Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 96 Magistri sisse Andmetöötlus 2023

96 Magistri Programmid sisse Andmetöötlus 2023

Ülevaade

Kui üksikisikud hakkavad töötama magistri kraadi poole, saavad nad tavaliselt eeldada, et koolis kulutatakse ühe kuni kolm aastat. Tavaliselt lõpetavad õpilased enne lõpetamist uurimisprojekti või väitekirja. Magistrikraadi omandatud teadmised ja oskused valmistavad ette kõrgema tasuva karjääri või doktoriprogrammi vastuvõtmise.

Inimene, kellel on bakalaureusekraad, võib imestada, mis on informaatika magister? Selline programm pakub kriitilisi teadmisi digitaalsete süsteemide rolli ja nende juhtimise kohta organisatsioonis. Arvutamist ja programmeerimiskeele arendatakse kõrgtasemel. Kursuste hulka kuuluvad infotehnoloogiaprojektide teemad, andmebaasi haldamise küsimused, eetika, digitaalinventoorium, teadusuuringud ja inimese / arvuti liides. Juhendajad keskenduvad sageli valdkonna teooriate praktilisele rakendamisele.

Üliõpilane, kes lõpetab arvutialase magistri, saavutab kõrgtasemel teadmisi, mis on otseselt seotud võimalike karjääridega. Probleemide lahendamise oskused ja juhtimistehnikad valmistavad õpilasi haldusvõimekuse rollideks.

Arvutitehnoloogia on globaalne valdkond ja täiustatud kursused on saadaval peaaegu kõikjal maailmas. Seetõttu on kulude nimekirja lisamine või keskmise maksumuse prognoosimine keeruline. Pärast seda, kui on kindlaks tehtud, milline programm vastab haridusalasele eesmärgile, võib üksikisik kujutada ligilähedast hinnangut lõpetamiseks vajaliku rahalise summa kohta.

Tarkvara arendajad ja insenerid on praegu saadaval kogu maailmas. Riigiasutused, sõjaväelised operatsioonid, avalik-õiguslikud ja eraõiguslikud organisatsioonid ja ülikoolid vajavad töötajatelt tarkvaraarenduse ja -riistvara ja digitaaltehnoloogiate kavandamise ja arendamise hõlbustamiseks täiustatud arvutamist Kutsekõrgkooli võib kasutada kvantarvutuses või valida karjääri uurimisinsenerina, IT-juht või ärianalüütikuna.

Mõned õpilased eelistavad osaleda ülikoolis füüsilises kohas, teised nõuavad veebikursuste paindlikkust. Õppekava on saadaval, et täita erinevaid haridusalaseid eesmärke. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Loe edasi

Filtrid

  • Magistri
  • MSc
  • MA
  • Tehnoloogiaõpe
  • Arvutiteadus
  • Andmetöötlus
Õppevaldkonnad
  • Tehnoloogiaõpe (96)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm