Keystone logo

50 Magistri Programmid sisse Humanitaarteadused Arheoloogia 2024

Filtrid

Filtrid

 • Magistri
 • MSc
 • MA
 • Humanitaarteadused
 • Arheoloogia
Õppevaldkonnad
 • Humanitaarteadused (50)
  • Tagasi põhikategooriasse
  Asukohad
  Otsige rohkem asukohti
  Kraadi tüüp
  Kestvus
  Õppetempo
  Keeled
  Keeled
  Õppevorm

  Magistri Programmid sisse Humanitaarteadused Arheoloogia

  Master 's aste on võimalus kolledži lõpetajate spetsialiseerunud õppesuunal. Lõpuleviimine kraadi kaasneb sageli võtnud mitmeid nõutud kursuste ja ettevõtja individuaalse uurimisprojekti.

  Mis on Master in Archaeology? Arheoloogia on kaardistada inimkonna ajaloos läbi uuringu füüsilise esemeid. Master 's kraadi õpilased selles valdkonnas on mõndagi õppida, koos kaevamise tehnikaid. Enne osalevad kaevetööde ehitusplatse, õpilased peavad lihvida tehnilise ehitusplatse oskusi, mis võimaldavad neil hoolikalt paljastada ja nõuetekohaselt säilitada esemeid. Programmi õppekava võib tähendada ka kursusi inimkonna ajaloos, antropoloogia ja kunsti ajalugu. Need õpilased, kes soovivad keskenduda oma karjääri kohta konkreetses geograafilises piirkonnas võib ka vajadust võtta kodulugu klassid.

  Kõige selgem kasu see õppimistee on võimalus see annab õpilastele paljastada ajalugu.Arheoloogia võib olla väga rahuldust pakkuv töö, eriti kui tegemist on kaevamis- ja tõlgendamisel vana esemeid. Kursuste need programmid sageli võimaldab õpilastel päris palju välitööd ajal, mis annab neile tunde selle nõrguma distsipliini.

  Seoses arvelt saada kapten 's kraad arheoloogia, koolides üldiselt erinevad kulude osas. Kui soovite küsida programmi 's õppemaksu ja osalemise tasud, võtke ühendust ülestunnistusi kontoris otse.

  MA arheoloogia valmistab ette õpilasi premeerida tööd ühiste arheoloogia ja ajalugu. Lisaks töötab arheoloogid, vilistlaste saab minna edasi jätkata karjääri teadus ajaloolased, õppejõud ja muuseumi juhid. Need on intellektuaalselt stimuleeriv ja kaasates elukutseid, mis nõuavad kõrgetasemelist asjatundlikkust ja Master in Archaeology pakub ideaalse aluse nende karjääri.

  Õpilased, kes on huvitatud rohkem teada paljud arheoloogia programme üle maailma saavad alustada oma teadustöö meie otsingumootoriga andmebaas. Otsi oma programmi alla ja otse ühendusse sisseveo office koolis oma valik täites juhtima kujul.