Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 25 Magistri sisse Arhitektuurne projekteerimine 2023

25 Magistri Programmid sisse Arhitektuurne projekteerimine 2023

Ülevaade

Need, kes teenivad magistrikraadi on kõrgelt hinnatud oma pühendumist on visa eksperdid oma valdkonnas. Magistriõppesse kestab tavaliselt umbes kaks aastat, ning taotlejad sageli vaja täita bakalaureusekraad programmi enne taotluse

Mis on Master Arhitektuuri ehitus? See programm hõlmab arenenud teemasid, mis on seotud nii tsiviil- ja arhitektuuri alal. Core kursused hõlmavad tavaliselt hoone disaini, keskkonna analüüsi, ökonoomika ja statistilise analüüsi. Õpilased võivad valida ka eriala sõltuvalt nende pikaajalist karjääri. Erialade seotud materjalid ja struktuurid, ehituse juhtimine, ja hoone süsteemid pakutakse kõige institutsioonidega.

Insenerid ja arhitektid, kes soovivad silma paista oma karjääri ja saada täiendõpet nii teooria ja rakendamise saavad Master Arhitektuuri Engineering programm.Lõpetajad on tihti premeerida oma jõupingutusi, omandades kõrgema intressi seisukohti mainekate ettevõtete või valitsuse üksused.

Maksumus lõpetada see magistrikraadi programmi erinev ülikoolides. Raviasutusele iga ülikooli saab anda praeguse maksumuse ja teadmisi seoses võimaliku õppemaksu muudatusi ja täiendavaid nõutud tasud.

Pärast lõpetamist Master Arhitektuuri Engineering lõpetajad leiavad end sageli töötab tsiviil- või arhitektuurilise insenerid suurfirmadel, et ehitada hooneid, elektrijaamad, veetöötlusrajatised ja muude kaubanduslike ja omavalitsuse struktuurid. Lõpetajad, kellel on eelnev kogemus valdkonnas võib võimendada nende tase, et alustada oma disaini ja ehitus firma. Teised võivad liikuda kuni ridadesse võtta projekti juhtimise ja direktori või teenida avalikkust valitsuse juhitud linnaplaneerimise ja infrastruktuuri meeskond.

Mõned asutused võivad pakkuda online-kursused, et arvu poole magistrikraadi. Töötavad spetsialistid tavaliselt leiavad, et online-kursused pakuvad sõiduplaani paindlikkust ja mugavama õpikeskkond. Otsi oma programmi alla ja kontaktandmed otse vastuvõtu kontoris kooli oma valik täites juhtima kujul.

Loe edasi

Filtrid

  • Magistri
  • MSc
  • MA
  • Tehnoloogiauuringud
  • Tsiviilehitus
  • Arhitektuurne projekteerimine
Õppevaldkonnad
  • Tehnoloogiauuringud (25)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm