Keystone logo

12 Magistri Programmid sisse Tehnoloogiaõpe Arvutiteadus Arvutisimulatsioon 2024

Filtrid

Filtrid

  • Magistri
  • MSc
  • MA
  • Tehnoloogiaõpe
  • Arvutiteadus
  • Arvutisimulatsioon
Õppevaldkonnad
  • Tehnoloogiaõpe (12)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm

Popular degree type

Magistri Programmid sisse Tehnoloogiaõpe Arvutiteadus Arvutisimulatsioon

Kapteni kraad on kursus kõrgtasemel õppida väga spetsialiseeritud valdkonnas. Tavaliselt alustatakse pärast bakalaureusekraadi lõpetamist, see kestab tavaliselt üks kuni kolm aastat.

Mis on arvutite modelleerimise magister? Arvuti simulatsioon on kõrgtehnoloogiline tööstus, millel on lai valik rakendusi. Simulatsiooni abil loovad analüütikud üksikasjalikke virtuaalseid süsteeme ja uurivad, kuidas need toimivad. Arvuti simulatsiooni saab rakendada paljudes valdkondades, sealhulgas kliimauuringud, vedeliku dünaamika ja materjaliuuringud. Sõltuvalt sellest, kus õpilane otsustab keskenduda, võivad nad õppida atmosfääri füüsika, teoreetilise keemia või materjaliteaduse alal. Arvuti simulatsiooni kursused keskenduvad arvutamisele, paralleelarvutusele ja paralleelalgoritmidele.

Õpilased saavad kasu arvutiteaduse simulatsiooni meistrilt mitmel viisil. Nad arendavad uuenduslikku suhtumist, aidates neil karjääri valdkonnas, mis muutub sageli. Samuti võivad nad õppida rohkem kaasaegseid tehnikaid, mis võiksid juba juba väljakujunenud karjääri edendada.

Mis tahes magistri kraadi maksumus mõjutab ülikooli või kolledži asukohta, millist kraadi teenitakse, ja kraadi lõpetamiseks kuluvat aega. Iga kolleegium, mis teile huvi pakub, saab anda eriteavet kraadi maksumuse kohta.

Arvuti simulatsiooni valdkonnas on suur nõudlus ja üliõpilased, kellel on magistriõppetöö, saavad jätkata mitut karjääri. Eraettevõtted ja paljud valitsused palkavad simulatsiooni eksperte. Siia kuuluvad ka lennujaama planeerija, pangandusanalüütik, tööstusinsener, simulatsioonide insener, tootearendaja ja süsteemide insener. Paljud analüütikud kulutavad suurel määral oma mudeleid, et saada paremat arusaamist oma ettevõttes, kus nad töötavad. Erinevad erialased rakendused tähendavad seda, et õpilased töötavad sageli oma arvutite simulatsiooni oskusi juba kindlale karjäärile.

Paljud ülikoolid pakuvad mitmesuguseid programme, mis on osa arvutisimulatsiooni ulatuslikust valdkonnast. Kui olete huvitatud oma arvuti huvi pakkuva magistriprogrammi leidmisest, otsige allpool oma programmi ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.