Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 18 Magistri sisse Atmosfääriteadused 2023

18 Magistri Programmid sisse Atmosfääriteadused 2023

overview

Magistrikraadi saamine on hea võimalus saada rohkem erialast haridust ja koolitust karjääri ettevalmistamiseks. Mõnes kutsealal on magistrikraad isegi algtaseme ametikohtadel.

Kui kaalute atmosfääriteaduste magistriõppimist, peaksid õpilased olema valmis tegema uuringuid, et mõista atmosfääri protsesse ja füüsikat. Uuring võib toimuda nii laboris kui ka väljal, ühendades matemaatika füüsiliste teadustega, et mõista keerukaid looduslikke nähtusi. Atmosfääri teadustegevus on kasvav valdkond, mis on ühiskonna teadlikkust suurendanud kui sotsiaalse tähtsusega teema, millel on olulised poliitilised tagajärjed. Alamvoodid ja kontsentratsioonid võivad sisaldada meteoroloogia, kliimatoloogia, okeanograafia ja geofüüsika.

Atmosfääriteaduste magistriõppes on sageli kriitilise analüüsi oskused, mis suudavad prognoosida ilmasüsteeme ja mustreid. Lisaks peaksid nad olema võimelised selgitama atmosfääri tegevust reguleerivaid füüsika seadusi ja kasutama meteoroloogilisi vahendeid.

Magistriprogrammid atmosfääriteadustes kestavad tavaliselt umbes kaks aastat. Mõned kursused võivad olla osalise tööajaga ja seega kauem lõpule viia. Programmi kulud võivad varieeruda sõltuvalt sellest ja muudest teguritest.

NASA teadlastel on palju erinevaid karjäärivõimalusi, mida saab rakendada atmosfääriõppe magistrikraadiga, alates ilmastiku prognoosijatest. Meteoroloogia valdkonnas võivad ülikoolid muutuda uurimismeteoroloogidena valitsusorganisatsioonideks või erasektoriks või töötada ilmateateena. Lõpetajad võivad kliimauuringutes ka töötada analüütikuna loodusõnnetuste või alternatiivsete energiavarustuse riskijuhtimise analüütikute jaoks. Atmosfäärialased teadused võivad viia ka õhukvaliteedi ja keskkonnaohutuse alaste konsultatsioonide poole, töötades koos valitsuste, ettevõtete või valitsusväliste organisatsioonidega.

Atmosfääriteadusi on võimalik järgida kogu maailmas. Õpilased võivad kaaluda programme, mis põhinevad ilmastikunähtuste tüübil või väliuuringul, millele nad on huvitatud.Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi

&nbsp

read_more

filters

  • Magistri
  • MSc
  • MA
  • Loodusteadused
  • Atmosfääriteadused
fields_of_study
  • Loodusteadused (18)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format