Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 39 Magistri sisse Automaatika / autonoomsed süsteemid 2023

39 Magistri Programmid sisse Automaatika / autonoomsed süsteemid 2023

Ülevaade

Õpilased huvitatud ja automaatika süsteemide kaudu programmeerimine sageli valida jätkata magistrikraadi automaatika / autonoomsed süsteemid. See kraadiõppe programm valmistab insenerid rakendada oma oskusi automatiseeritud süsteemi projekteerimise ja juhtimise.

Mis on Master Automation / autonoomsed süsteemid? Magistrikraadi automaatika ja autonoomsed süsteemid on antud valmimise õpingud programmi valdkonnas, mis keskendub automatiseeritud süsteemi kavandamise ja rakendamise. Kursuste keskendub loomine intelligentsete süsteemide kaudu robootika ja programmeerimine. Õpilased programm õpivad rakendama oma inseneri- ja programmeerimine oskusi arvuti abil projekteerimine ja arendamine mehhaniseeritud. Kursusel osalejad võivad oodata ulatusliku koolituse teadus, planeerimise ja rakendamise autonoomsed süsteemid, mis kasutavad robootika või arvuti-integreeritud tootmise.

Seal on palju kasu teenida see kraad üliõpilastele paljud akadeemiline või erialane taust. Määral laieneb bakalaureuse või spetsialistidelt või infosüsteemide teadmisi robootika ja arvutisüsteemide ja valmistab osalejad karjääri automatiseeritud süsteemide projekteerimine ja haldamine. Õpilased võivad kasutada programmi teritama oma oskusi konkreetses valdkonnas automaatika mis hoiab oma huvi või kasu oma karjääri eesmärgid.

Programmi maksumus erineb ülikoolis. Iga institutsioon on oma programmi nõuete maksumust ja kestust, kuid enamik programme umbes kaks aastat. Tuleviku üliõpilased peaksid teadusuuringud iga institutsiooni juhiseid ja nõudeid.

Lõpetajad automatiseeritud süsteemide kavandamise valdkonnas on suur nõudlus paljudes eri organisatsioonid.Üliõpilased, kes täidavad programmi on varustatud alustama karjääri tootmise automatiseerimine ja kvaliteedikontrolli, biotehnoloogia, arhitektuur, tööstusdisainilahenduse, meditsiin, telekommunikatsioon, transport süsteemid, lennundus-ja kosmosetööstus tehnoloogia ja paljud teised keerulistes keskkondades. Töö nendes valdkondades võimaldab õpilastel kavandada ja juhtimissüsteemid parimaid meetodeid, et saavutada tõhus tootmine, side, liikumise ja muude teed parandamine automaatika.

Seal on palju rahvusvahelisi võimalusi õpilaste huvi selle magistrikraadi programm. Meie ulatuslik andmebaas võimaldab suunata õpilasi pakkuvatel programmi koos lisateavet nõuetele ja kestus. Otsi oma programmi alla ja otse ühendusse sisseveo office koolis oma valik täites juhtima kujul.

Loe edasi

Filtrid

  • Magistri
  • MSc
  • MA
  • Tehnoloogiaõpe
  • Automatiseerimine
  • Automaatika / autonoomsed süsteemid
Õppevaldkonnad
  • Tehnoloogiaõpe (39)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm