Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge mitmekordne Magistri sisse Biotehnoloogia 2024

Magistri Programmid sisse Biotehnoloogia 2024

Ülevaade

Hea tasuva karjääri leidmine võib olla keeruline ülesanne. Magistrikraad on hea võimalus end selles valdkonnas eeliseks saada. Arenenud aste võib avada uued uksed oma karjäärile, mida te pole kunagi võinud arvata.

Mis on bioengineerimise magister? Selles distsipliinis aste on suunatud üliõpilastele, kellel juba on loodusteaduste alused. See hõlmab bioloogiliste funktsioonide uurimist ja õppimist, et neid teadmisi rakendada uuel ja uuenduslikul viisil. On võimalik spetsialiseeruda sellistes valdkondades nagu mikroobide biotehnoloogia või põllumajanduslik biotehnoloogia. See on suurepärane tase üliõpilastele, kes soovivad teha oma panuse teaduse arengusse.

Bioengineeri magister annab suurepärase võimaluse osaleda tõelistes teadusuuringutes. Õppurid võivad õppida rakendama teaduslikku meetodit nende püüdlustes ja töötama teistega teadusuuringute ja rakenduste kontekstis, omandades oskused, mis on vajalikud teaduslike teooriate rakendamiseks praktilistes rakendustes ja nende kutsealase karjääri saavutamiseks.

Bioengineeringu meistrikraadi maksumus võib riigiti ja asukohast erineda. Kontrollige koolide õppemaksu, mida olete huvitatud. Enamikul juhtudel on see kaheaastane programm, kuigi see on mõnevõrra lühem.

Bioengineerimise valdkonnas on palju põnevaid töövõimalusi. Bioinženereerijad võivad leida positsioone sõjaväes, haiglates ja muudes laboratooriumides. Samuti on võimalik saada ülikooli uurijaks või professoriks. Ülemaailmsed uurimisrajatised töötavad bioinženieris ja vajavad teadlasi. Bioengineerimise magister võib olla teadusliku uurimise eluaja alus.

Seal on palju akrediteeritud asutusi, kus teenida kapten bioengineering, saadaval kohalikul ja kogu maailmas. Paljud neist on ülikoolilinnakuprogrammid ja neil on teatud labori nõuded. Alustamiseks otsige allpool oma programmi ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Loe edasi

Filtrid

  • Magistri
  • MSc
  • MA
  • Tervishoid
  • Tervishoiutehnoloogia
Õppevaldkonnad
  • Tervishoid (0)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm