Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 5 Magistri sisse Botaanika 2023/2024

5 Magistri Programmid sisse Botaanika 2023/2024

Ülevaade

Tulu magistrikraadi on lõpetaja tasemel hariduse saavutus, mis tavaliselt kulub vähemalt kaks aastat käivad koolis täistööajaga. Õpilased, kes teenivad magistrikraadi võib olla võimalik ära isikliku ja professionaalse võimalusi, mis edendada oma hariduse suudab pakkuda.

Mis on Meister Botaanika? See akadeemiline programm pakub õpilastele oskusi ja teadmisi, mida nad vajavad karjääri valdkonnas bioloogilise teaduse rõhuasetusega taimede elu. Õpilased õpivad tundma biokeemiliste protsesside kõigis taimede elu, samuti omane struktuurid, evolutsioonilise arengu ja omaduste erinevate taimede, alates mikroskoopilisel seen hiiglaslik Redwood puud.

Master in Botaanika programmi võib olla kasulik õpilastele, kui nad õpivad, kuidas korraldada oma teadustöö, kuidas anda professionaalsed esitlused ja kuidas tõhusalt analüüsida taime näidised.Need oskused võivad aidata valmistada õpilasi külmavärinad oma tulevase töökoha.

Iga kool, mis pakub magistriõppesse botaanika erinevad oma nõuded, ja seega võib hind erineda samuti. Õpilastel soovitatakse täielikult uurida nende tulevane kool ja magistriõppekava enne algust oma kraadi.

Lõpetas Master Botaanika aitab valmistada üliõpilasi ette karjääri teaduse, hariduse, teadusuuringute, kaitse, arendamise, valitsuse või farmakoloogia. Õpilased võivad valida töötada botaanikud taimede uurimine kaugemates metsades, nagu teadlased uurivad kliimamuutuse mõju kohta metsamaad või biotehnoloogia aitavad arendada uusi ravimeid ja ravi, kasutades taimi ja ürte. Õpilased, kes on eriti kirglik botaanika võivad teenida PhD pärast magistrikraadi, et nad saaksid keskenduda oma õpinguid konkreetse ala.

Koolid võivad pakkuda võrgus või kaugõppe tunnid botaanika õpilasi, et nad saaksid teenida oma magistrikraadi sõltumata nende geograafilisest asukohast. Et leida kraadiõppe programmi, mis töötab teie jaoks, otsida oma programmi alla ja kontakt otse vastuvõtu kontoris kooli enda valitud täites juhtima kujul.

Loe edasi

Filtrid

 • Magistri
 • MSc
 • MA
 • Bioteadused
 • Botaanika
Õppevaldkonnad
 • Bioteadused (5)
  • Tagasi põhikategooriasse
  Asukohad
  Otsige rohkem asukohti
  Kraadi tüüp
  Kestvus
  Õppetempo
  Keeled
  Keeled
  Õppevorm