Keystone logo

43 Magistri Programmid sisse Turunduse uuringud Turundus Brändimine 2024

Filtrid

Filtrid

  • Magistri
  • MSc
  • MA
  • Turunduse uuringud
  • Turundus
  • Brändimine
Õppevaldkonnad
  • Turunduse uuringud (43)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm

Magistri Programmid sisse Turunduse uuringud Turundus Brändimine

Paljud üliõpilased, kes osalevad magistrikraadi programmis, on hiljuti läbinud vastavas valdkonnas bakalaureuse. Selle programmi lõpetamine võimaldab ülikoolilõpetajatel oma karjääri spetsialiseeruda, ette või saada suurema palga. Magistri kraad on järgmine haridusalane samm doktoriõppes.

Mis on brändingute magister? Seda tüüpi programm keskendub strateegiatele, mis loovad tugevaid seoseid toodete või teenuste markide ja lõppkasutajate vahel. Õpilased õpivad tugevate kaubamärkide loomiseks ja haldamiseks, et aidata organisatsioonidel turul konkureerida. Brändinguanalüüsi, turundusstrateegiaid, kommunikatsiooni ja äritegevust käsitletakse tavaliselt kursusteosakonnas. Kontseptuaalseid teooriaid ja juhtumiuuringuid kasutatakse sageli, et edendada arusaamist teadmiste rakendamisest reaalsetes olukordades.

Brandingi spetsialiseerumine aitab kaasa üliõpilaste otsuste tegemise oskustele, praktilistele ja teoreetilistele teadmistele globaalse turunduse ja äristrateegiate kohta. Need on kasulikud selles nõudlikus tööstuses, aga ka üleandmine teistele ärivaldkondadele, nagu projektijuhtimine ja müük.

Kõigil asutustel võib kraadi teenimisega seotud kulude prognoosimine olla keeruline. Tasud, õppemaks ja kursuste maksumus võivad erineda praktikakohtadel, uurimisprojektidel ja muudel võimalustel. Konkreetse programmi hoolikas uurimine aitab määratleda kulude ulatust ja annab üldise ülevaate kogukuludest.

Brändijuhid leiavad tihti positsioone sideagentuurides ning rahvusvahelistel turundus- ja brändiettevõtetel, samuti valitsusasutustel ja mittetulundusühingutel. Avalike suhete ja müügijuhtide, tootejuhtide ja turunduskonsultantide jaoks on sageli magistrikraad. Paljud kutseorganisatsioonid vajavad brändinguteenuste spetsialisti ettevõtte üldise kuvandi loomiseks. Värbamine on tavaline ja paljud õpilased leiavad ametikohta enne lõpetamist.

Üksikisik võib registreerida magistri tasemel brändinguprogrammi kõikjal maailmas. Online-valikud on saadaval ka neile, kes ei asu ülikooli lähedal, kus on see programm ja mida ei saa ümber paigutada. Protsessi alustamiseks otsige allpool oma programmi ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.