Keystone logo

9 Magistri Programmid sisse Etenduskunstid Filmiteadus Dokumentaalfilmi uuringud 2024

Filtrid

Filtrid

  • Magistri
  • MSc
  • MA
  • Etenduskunstid
  • Filmiteadus
  • Dokumentaalfilmi uuringud
Õppevaldkonnad
  • Etenduskunstid (9)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm

Magistri Programmid sisse Etenduskunstid Filmiteadus Dokumentaalfilmi uuringud

Magistrikraadi omandamine pärast bakalaureusekraadi omandamist võib parandada nii õpilaste kutsealaseid teadmisi kui ka nende turustatavust. Magistrikraadi programmid süvenevad valitud eriala, pakkudes nii suuremat ülevaadet kui ka teemat sügavamat mõistmist.

Mis on doktoriõppe magister? Kvalifitseeruvad filmitegijad, kes soovivad tõeliselt elulugusid lugeda, kerkivad sageli dokumentaalfilmide puhul kõrgemale tasemele. Õpilased õpivad nii tehnilisi filmimisoskusi kui ka seda, kuidas lugusid lugupidavaks ja emotsionaalseks kujutamiseks. Aastate jooksul on dokumentaalfilmides palju muutunud ning digitaalsed ja voogesituse teenused annavad dokumentaalfilmile uue hääle. Filmitegijad saavad neid kanalid õppida ja õppida, kuidas uusi lugusid rääkima hakata.

Doktoriõpingute aste pakub tulevastele filmitegijatele paremat mõistust, kuidas öelda kultuuriliselt sobivat lugu. See võib aidata õpilastel tehniliste näpunäidete ja trikkidega kaamera ja valgustustehnika kasutamisel, et lugu paremaks muuta. Lõpetajad õpivad ka, kuidas paremini intervjueerida, et kõige rohkem teemasid saada.

Magistriõppe lõpetamine võtab tihti ühe kuni kaks aastat, kuid see sõltub ka suuresti sellest, kas üliõpilane läheb täistööajaga või osalise tööajaga kooli. Õppemaks sõltub kooli asukohast, kas see on era- või avalik ning muud tegurid. Õpilased peaksid koolid võrdlema, et leida kõige sobivamad.

Pärast ülikooli lõpetamist saavad õpilased kasutada mitmeid töövõimalusi. Nad võivad jätkata iseseisvat karjääri stsenaristina või režissöörina, rääkides lugudest, mida nad soovivad, või nad saavad kindlustada positsiooni ettevõttes, kes tahab oma lugusid rääkida. Ringhäälingu- ja voogesitusvõrgud otsivad ka dokumentaalfilme, et aidata lugusid jagada oma vaatajatega, töötada direktorite, kirjanike, kinematograafide või mitmete meeskonnaliikmete positsioonidena.

Õppurid, kes on huvitatud doktoriõpingute magistriprogrammist, võivad avastada häid programme kogu maailma koolides. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.