Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 6 Magistri sisse Eetriajakirjandus 2024

6 Magistri Programmid sisse Eetriajakirjandus 2024

Ülevaade

Magistrikraad järgib bakalaureusekraadi, keskendudes kõrgtasemel teadmiste omandamisele konkreetses õppevaldkonnas või erialal. See on kõrghariduse omandamise esimene tase ja peetakse doktoriõppesse eelnenud teise astme kraadi kõrgkoolides.

Mis on ajakirjanduse ajakirjanduse magister? Selles astmes valmistatakse ette üliõpilased e-õppe ja elektroonilise ajakirjanduse karjääride kaudu teoreetilise õppe ja praktilise väljaõppe kaudu. Raadio ja televisiooni tootmist ja toimetuslikke oskusi võib õpetada, samuti teadusuuringuid ja tootmise rahastamist. Kõnealused teemad võivad hõlmata mitmesuguste platvormide kirjutamist, teabe kogumist, aruandlust ja ankurdamist. Muud võimalikud kursuste tegemised võivad hõlmata ringhäälingu ajalugu, tööstuse reegleid ja eeskirju, avalike teenuste teadaandeid, välja- ja stuudio esitusi, heli ja visuaale.

Õpilased, kes saavad magistrikraadi e-ajakirjanduses, õpivad traditsioonilistes ja uutesse meediaplatvormidesse edastamiseks vajalikke loomingulisi ja tehnilisi tootmisoskusi. Kommunikatsiooni- ja kõnekoolitus, show hosting ja scriptwriting on abiks edaspidiste rollide jaoks.

Magistrikraadi kulud ringhäälingu ajakirjanduses varieeruvad ja põhinevad tihti õppeasutuse ja programmi pikkusel, mis kestab vähemalt aasta. Kooli liik ja see, kas see on rahvusvaheliselt põhinev, mõjutab ka kulusid.

Sellist tüüpi programmide lõpetajad võivad eeldada karjääri ringhäälingus, sotsiaalses meedias või multimeedias. Nad koguvad tavaliselt väikeste ja keskmise suurusega turgude positsioonideks vajalikku kogemust, mis valmistab neid lõpuks ette suurematesse turgudesse või suurematesse ringhäälinguvõrkudesse. Mõned okupatsiooni näited hõlmavad spordivõrgu tootmise assistenti, Hispaania keele võrgu tootjat, professionaalse spordimeeskonna meediumitegevust ja suurekaabli uudisvõrgu elektroonilise graafika operaatorit.

Broadcast Journalism programme pakuvad ülemaailmselt mitmesugused institutsioonid. Need võivad olla ülikoolilinnak, online või mõlemad. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Loe edasi

Filtrid

  • Magistri
  • MSc
  • MA
  • Ajakirjandus ja massikommunikatsioon
  • Ajakirjandus
  • Eetriajakirjandus
Õppevaldkonnad
  • Ajakirjandus ja massikommunikatsioon (6)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm