Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 10 Magistri sisse Ehtedisain 2023

10 Magistri Programmid sisse Ehtedisain 2023

Ülevaade

Paljud õpilased jätkata magistrikraadi pärast nad minema oma bakalaureusekraadi. See edasijõudnud on suurepärane võimalus saada erialaseid teadmisi, mida saab kiirendada oma oskusi töökohal. On magistriõppesse saadaval üle kogu maailma.

Mis on MA Ehted? See täiustatud programm hõlmab kõike, mida pead teadma, et kogeda edu äri ehteid. Sa õpivad rant töö, clasping ja sepistamisel tehnikad, stiil näpunäiteid, kuidas kujundada oma rida ja rohkem. On erinevaid ülikoolides üle maailma pakuvad seda haridust, ja enamik neist põhinevad campus. Mõned programmid õpetavad ka lisavarustusena disain, mis on väärtuslikke teadmisi oma tulevase karjääri. Võib olla erinõuded kohaldada, nagu portfelli. Kuid enamik rakendusi on lihtne ja kiire.

On mitmeid eeliseid saada Master in Jewelry.Edasijõudnud on suurepärane võimalus suurendada oma isiklikke ja professionaalseid oskusi. See aitab palju inimesi kogeda rohkem edu oma tulevast karjääri. Lisaks selline programm on väga üksikasjalikult orienteeritud.

Soetamise kulu magistrikraadi sõltub kooli soovite osaleda. On ülikoolides üle maailma, kes pakuvad seda tüüpi programmi, ja nad kõik kasutavad erinevaid hindu. Võite teadus täpset maksumust oma vastuvõtu kabinetis.

Lõpetajad, kes on MA Ehted liikuda edasi töötada erinevaid töökohti. Paljud inimesed hakkavad oma read. Teised tööd jaemüüjatele või disainerid. On ka inimesi, kes töötavad tootjad. Mõned inimesed eelistavad töötada trahvi ehteid, samas kui teised eelistavad töötada kostüüm tükki.

Saate rakendada magistriõppekava võrgus. Kui otsite kursustel, veenduge, et leida õige, mis vastab teie vajadustele.Otsi oma programmi alla ja otse ühendusse sisseveo office koolis oma valik täites juhtima kujul.

Loe edasi

Filtrid

  • Magistri
  • MSc
  • MA
  • Mood
  • Aksessuaaride disain
  • Ehtedisain
Õppevaldkonnad
  • Mood (10)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm