Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 5 Magistri sisse Eriefektid 2023/2024

5 Magistri Programmid sisse Eriefektid 2023/2024

Ülevaade

Pärast bakalaureuseõppe ja bakalaureusekraadi omandamist soovivad paljud õpilased oma haridust jätkata ja saada oma valitud valdkonna eksperdid. Magistrikraadi omandamine võib anda üliõpilastele põnevaid karjäärivõimalusi, mida neil ei oleks ilma kraadi omandamata.

Mis on meister eriefektidena? See programm annab õpilastele erialaseid teadmisi filmitööstuse kohta. Õpilased võivad võtta kursusi redigeerimise, graafika kujunduse või digitaalsete efektidega. Kursused aitavad õpilastel põhjalikumalt mõista, kuidas luua filmi suurepäraseid eriefekte, kasutades selliseid võtteid nagu mudeleid, kostüüme ja arvutikraafika, ilma et kaotataks olulist lugude kirjutamist.

Õpilased, kes osalevad eriefektide magistriprogrammis, võivad välja töötada mitmeid olulisi oskusi, mis võiksid aidata neil tulevikus töökohti edukalt toime tulla ja aidata neil oma isiklikus elus. Olulised arvutioskused ja loova mõtlemisega tegelevad õpilased võivad tulevikus kaasa tuua kõrgema tasuga töökohti. Samuti saab kasvatada probleemide lahendamise oskusi ja aidata õpilastel ellu jääda.

Eriefektide magister võib kuluda kuni mitu aastat ja hinnad varieeruvad sõltuvalt koolist. Koolide huvides on õpilastel parem otse otse seostada, kuna õppemaksud võivad oluliselt erineda. Sellised tegurid nagu asukoht ja kestus võivad mõjutada ka programmi hinda.

Eriefektidega õpilastel võib olla juurdepääs paljudele huvitavatele karjääridele. Paljud valivad karjääri eriefektide tehnikuteks, mõned töötavad multimeedia kunstnikega. Enamik inimesi, kellel on eriefekt, töötavad filmi- või telesaadete tööstuses, kuid sealjuures võib olla palju erinevaid erialasid, nagu näiteks trikkide koordinaator või kinematograafia juht.

Et rahuldada ülemaailmset nõudlust kättesaadavate klasside järele, pakuvad paljud ülikoolid nii online kui ka isiklikult klassid, pakkudes õpilastele paindlikkust oma töögraafikute loomiseks. Teie vajadustele vastava kooli leidmiseks otsige allpool oma programmi ja võtke otse ühendust oma valitud kooli vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Loe edasi

Filtrid

  • Magistri
  • MSc
  • MA
  • Kunstiteadus
  • Arvutikunst
  • Eriefektid
Õppevaldkonnad
  • Kunstiteadus (5)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm