Keystone logo

Filtrid

 • Magistri
 • MSc
 • MA
 • Õigusteadus
 • Riigiõiguse uuringud
 • Euroopa õigus
Õppevaldkonnad
 • Õigusteadus (20)
 • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm

20 Magistri Programmid sisse Euroopa õigus 2024

  Magistri Programmid sisse Euroopa õigus

  Pääseda suurema hulga põnevate karjääride juurde, on paljud õpilased otsustanud pärast bakalaureusekraadi omandamist jätkata oma haridust magistriprogrammi kandmisega. Magistriõppe lõpetamine võib anda õpilastele erialaseid teadmisi oma valitud erialal.

  Mis on magistriõpe Euroopa õiguse alal? Nagu nimigi ütleb, selline programm annab üliõpilastele teadmisi õiguse kohta Euroopas, pakkudes kursusi sellistes valdkondades nagu õiguse mehaanika. Õpilased saavad õppida erinevat tüüpi õigusi, sealhulgas maksu, tarbija, Interneti-ja äriühinguõigust, et anda neile teemat laiemalt. See programm annab õpilastele põhjalikku arusaamist sellest, kuidas õigus toimib nii riigisiseselt kui ka rahvusvaheliselt.

  Nagu iga magistriõppe programmi puhul, annab Euroopa õiguse magister üliõpilastele välja oskuste kogumi, mis võib osutuda kasulikuks nii karjäärivaldkonnas kui ka isiklikes püüdlustes. Suurepärased teadustöö ja organisatsioonilised oskused aitaksid üliõpilasel tööturul välja paista, samas kui suhtlemisoskus võib olla kasulik kõigis eluvaldkondades.

  Magistriõppe jaoks ei ole määratud hinda. Kulud varieeruvad koolide seas, eriti ülikoolide vahel erinevates riikides ning kas kursused võetakse isiklikult või internetis põhjustavad hindu oluliselt erinevad.

  Õpilased, kes saavad magistri Euroopa õiguse, võivad saada huvitavat ja mitmekesist töökohti. Valitsemissektori ametnikuks saamine on paljudele meeldiv töökoht, samal ajal kui teistel on riiklikul või rahvusvahelisel tasandil juriste. Mõned leiavad tööd õpetajatena, samas kui teised eelistavad kohtunike ametikohad otsida. Võib olla ka karjäär valitsuse nõustajatena.

  Magistrikraadi saab teenida kas võrgus või isiklikult. Sõltuvalt õpilaste sõiduplaanidest võivad veebiklassid anda neile paindlikkuse, mida nad vajavad, et tasakaalustada oma haridust oma isikliku eluga. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.