Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 4 Magistri sisse Filoloogia 2023

4 Magistri Programmid sisse Filoloogia 2023

Ülevaade

Mis on filoloogia?
Filoloogia on keele uurimine kirjalikes ajalooallikates. See on kombinatsioon kirjanduskriitikast, ajaloost ja keeleteadusest. Filoloogid on mures selle pärast, kuidas keel on aja jooksul muutunud ja kuidas seda erinevates kontekstides kasutatakse. Samuti uurivad nad keelte ja neid kõnelevate kultuuride vahelisi suhteid.

Mida ma saan teha filoloogia kraadiga?
Filoloogia kraadi omandades saate teha karjääri õpetamise, keeleteaduse, tõlkimise või kirjastamise alal. Samuti saate oma oskusi kasutada sellistes valdkondades nagu turundus, reklaam või suhtekorraldus.

Miks on filoloogia õppimine oluline?
Filoloogia õppimine on oluline, sest see aitab meil mõista, kuidas keel on aja jooksul muutunud ja kuidas seda erinevates kontekstides kasutatakse. Samuti aitab see meil paremini mõista keelte ja neid kõnelevate kultuuride vahelisi suhteid. Nendest asjadest aru saades saame paremini suhelda teistest kultuuridest pärit inimestega ja mõistame meid ümbritsevast maailmast paremini.

Milliseid kraade saab filoloogias teenida?
Võite omandada mitut erinevat tüüpi filoloogia kraadi. Nende hulka kuuluvad bakalaureusekraad (BA) filoloogias, magistrikraad (MA) filoloogias ja filosoofiadoktor (PhD) filoloogias. Kõik need kraadid annavad teile võimaluse keelt põhjalikult õppida ja õppida. Mõned koolid pakuvad spetsiaalselt filoloogia kraadi, samas kui teised pakuvad kraade seotud valdkondades, nagu keeleteadus või ajalugu, keskendudes filoloogiale.

Magistrikraadi saavad tudengid taodelda peale bakalaureuseõppe lõpetamist. Magistrikraadi omandamiseks on tavaliselt vajalik 12 kuni 18 kursuse lõpetamist, millele lisandub tihtipeale ka ülevaatlike eksamite sooritamine ja/või lõputöö esitamine.

Loe edasi

Filtrid

  • Magistri
  • MSc
  • MA
  • Humanitaarteadused
  • Keeleteadus
  • Filoloogia
Õppevaldkonnad
  • Humanitaarteadused (4)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm