Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 39 Magistri sisse Fintech 2023

39 Magistri Programmid sisse Fintech 2023

Ülevaade

Täiendava pädevuse omandamiseks valitud õppevaldkonnas õpivad paljud õpilased magistrikraadi. Õpilased võivad valida eriala oma bakalaureuseõppes või lõpetaja võib olla erinev valdkonnas. Bakalaureuse kraadi on tavaliselt vaja enne kõrghariduse omandamist.

Mis on Master Fintechis? See kraadiõpe valmistab ette õpilasi, kes töötavad finantsteenuste sektoris, pakuvad tooteid ja teenuseid interneti kaudu või kasutavad tehnoloogiat finantstoodete ja nende kohaletoimetamise kanalite uuendamiseks. Õpilased võivad keskenduda digitaalsele pangandus- ja finantseerimisteenustele, elektroonilistele maksetele, online-laenudele, vastastikuste laenude andmisele, rahvaloenduse, investeeringute ja väärtpaberitega kauplemisele ning muudele finantsjuhtimise liikidele, mida saab edastada arvuti või mobiilirakenduse kaudu.

Õpilased saavad õppida arenenud programmeerimisoskusi, mis võivad olla rakendatavad paljudes inseneri- ja tehnilistes ametikohtades. Samuti saavad nad õppida koostöövõtteid ja keerukaid probleemilahendusoskusi, mis võivad neid strateegilistes konsultatsioonikeskkondades hästi teenida.

Õppetöö taseme maksumus võib varieeruda sõltuvalt sellest, kui palju aega kulutada kraadi omandamiseks, kas kursused toimuvad isiklikult või veebis, ja kooli asukohta. Enne magistriprogrammi valimist võivad õpilased soovida vaadata mitut valikut.

Magistriõppe lõpetamine fintechiga võib kaasa tuua palju karjäärivõimalusi, kaasa arvatud juhtivate rahvusvaheliste pankade või finantsinstitutsioonide asepresident või arendusosakonna juhataja. Online-finantsteenuste ettevõtted võivad palgata lõpetajaid teadusuuringute juhte või arendusjuhid, samas kui suured-andmed ettevõtted võivad palgata üliõpilasi strateegiliste analüütikute või konsultatsioonide direktorid teha koostööd finantsettevõtetega kui nad käivitavad või retoolled oma tooteid. Lõpetajad võivad olla tegevjuht või president, kui nad käivitavad oma firmad, kes pakuvad uuenduslikke finantstooteid tarbijatele või ettevõtetele.

Õpilased võivad jätkata ülikoolide või tehnikakõrgkoolide kõrgemaid kraade kas ülikoolilinnakus või online kaugõppe kaudu. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Loe edasi

Filtrid

  • Magistri
  • MSc
  • MA
  • Majandusuuringud
  • Fintech
Õppevaldkonnad
  • Majandusuuringud (39)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm