Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 21 Magistri sisse Fotoonika 2023

21 Magistri Programmid sisse Fotoonika 2023

overview

Üldiselt nõuab, et kaks aastat täiskoormusega õpe, magistrikraad on järgmine täielik õpitulemustele eespool bakalaureuse tasemel. Magistriõppekavade sageli aktsepteerida piiratud arvu taotlejate nii üliõpilastele peaks hoidma oma klassid kõrge, et suurendada oma tõenäosus vastuvõtu.

Mis on Meister Photonics? Õpilased, kes on pärit inseneri või füüsilise teaduse taustaga võis võtta kursusi, mis puudutas heledus, kuid magistriõppekava valmistab neid ette põhjalikum, keskendunud uuringud teemal. Kursuste hõlmab koos akadeemilise analüüsi valguses seotud teemasid koos lab tegevuse harjutada mõisted nagu nad õppinud. Töö saab valmis nii individuaalselt kui ka rühmades.

Töökohti on paranenud magistri- lõpetajate kui nad on paremini ette valmistatud käsitseda tehnilisi aspekte laserid, spektroskoopia ja optika.Magistriõppe programm aitab üliõpilane mõista nii teooria ja kohaldamise fotoonika, mis valmistab lõpetaja nii teadusliku ja tehnilise aspekte eriala.

Kulud sõltuvad koolist ja selle asukoht. Taotlejad peaksid võrrelda hindu õppemaksu ja tasude üle erinevate institutsioonide valida programm, mis vastab nii oma eelarve ja hariduslike erivajadustega.

Lõpetajad, kes lähevad tööstuses töötavad sageli side, tervishoiu- või päikeseenergia ettevõtted. Samuti võivad nad leida töötamiseks seadme tootja käitlemise tootearenduse või osana meeskonnast hõlbustada dokumentide ja turundustegevust. Kui side valdkonda, sageli on nad koostööd insenerid teistest valdkondadest, näiteks tsiviil- ja elektri ning võib seostuvad valitsuse ja planeerimine ametnikud. Lõpetajad, kes jätkavad oma haridusteed sisestada erialade kasvav teadus juhitud mõned maailma tippülikoolid.

Koolid pakuvad magistriõppesse fotoonikas asuvad üle maailma, kuid oluline klastri kvaliteediga programme võib leida Kesk- ja Põhja-Euroopas. Otsi oma programmi alla ja kontaktandmed otse vastuvõtu kontoris kooli oma valik täites juhtima kujul.

read_more

filters

  • Magistri
  • MSc
  • MA
  • Tehnoloogiauuringud
  • Materjaliteadus
  • Fotoonika
fields_of_study
  • Tehnoloogiauuringud (21)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format