Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge mitmekordne Magistri sisse Geneetika 2024

Magistri Programmid sisse Geneetika 2024

Ülevaade

Need, kes soovivad põhjalikumat haridust oma valdkonnas, võivad jätkata magistri kraadi, mis on esimene kraadiõppur, kuhu saavad omandada. Magistriõppe programm võtab tavaliselt kaks või enam aastat, et lõpetada ja hõlmata pingelist uurimistööd ja õpinguid kui bakalaureuseõppe programmid.

Mis on geneetika magister? See kraadiõpe õpetab teadlasi globaalsete geneetiliste murede pärast ja valmistab neid ette ülesannete lahendamiseks, mida sellised küsimused sageli esinevad. See toimub molekulaarsete tehnikate, rakkude signalisatsiooni, neurobioloogia, immunoloogia, geneetilise toksikoloogia ja paljude teiste kursuste kaudu. Iga klass pakub kogenud teadlastele tugevamat teoreetilist raamistikku, mis on vajalik teadusliku karjääri pädevaks läbimiseks.

Kogu vajalike kursuste käigus eeldatakse, et üliõpilased omandavad professionaalseid oskusi, nagu andmete korraldamine, teadusliku menetluse nõuetekohane läbimine ja kaasaegse uurimis- ja meditsiinitehnoloogiaga tegelemine. Kuigi viimased kaks on kavandatud selleks, et valmistada õppijaid ette karjääri valdkonnas, võib andmekorraldus aidata kaasa igapäevase tegevuse, näiteks eelarve koostamise lihtsustamisele.

Hinnakujunduse korral peaksid huvitatud isikud tegema oma uurimust enne konkreetse kooli panustamist. Õppemaksud erinevad väga erinevate asutuste ja vastuvõtvate riikide vahel ning võivad olla lühemad või pikemad, sõltuvalt asukohast, mida tulevane üliõpilane valib.

Üks asi, mida huvitatud osapooled kõige enam huvitavad, enne õppekava valimist, on see, kuidas see mõjutab nende tulevase karjääri valikut. Geneetika magistrikraad pakub üsna spetsiifilist haridust, kuid isegi lõpetajad võivad eeldada, et nad leiavad neile paljude töökohtade olemasolu pärast hariduse omandamist. Kliiniline uurimisasutus, tervishoiutöötaja, taimekasvataja ja meditsiiniteadlane on mõned töökohti, mis on kõige tihedamalt seotud kraadiga, samas kui teised töökohad, nagu kolledžite õpetaja, meditsiinitööde esindaja ja laboritehnik, kasutavad endiselt kogu programmi jooksul õpetatavaid oskusi.

Online-kursused võivad olla ideaalseks lahenduseks hõivatud ajakavade õpilastele, kuid need, kes otsivad midagi natukene traditsioonilisemat, võivad saada kasu isiklike või isegi rahvusvaheliste klasside läbiviimisest. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

Loe edasi

Filtrid

  • Magistri
  • MSc
  • MA
  • Tervishoid
Õppevaldkonnad
  • Tervishoid (0)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm