Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 4 Magistri sisse Globaalne energia 2023/2024

4 Magistri Programmid sisse Globaalne energia 2023/2024

Ülevaade

Magistrikraadi on märk sellest, et õpilane on õppinud konkreetse teema juba mitu aastat, üha põhjalikud teadmised oma valitud valdkonnas. Üldiselt on need õpingukursused on avatud neile, kes on eelnevalt läbinud bakalaureusekraadi. Magistrikraadi saab ellu mitmeid erinevaid valdkondi.

Just see, mida on MA Global Energy? See aste on sageli eesmärk on aidata õpilastel õppida kõike energiaallikaid, konfliktid, poliitika ja arengu rahvusvahelisest vaatepunktist. Kursused võib hõlmavad selliseid teemasid nagu energia juhtimine, energia ja majandus, poliitiline süsteem ja energia, piiriülese energeetikaküsimusi ning liiki energia tootmiseks. Sõltuvalt programmi, õpilased võivad hõlmata laiu geograafilisi piirkondi või keskenduvad tihedalt eri piirkondade, nagu Euroopa Liidus.

Seal on palju kasu õpilastele kättesaadavad, kes täidavad üht neist kraadi.Üks olulisi on see, et võttes magistrikraadi aitab õpilastel kui nad otsivad tööd. Teine suur kasu on, et õpilased tavaliselt saada sügav teadmistebaasi, mis võivad tulla käepärane tulevase karjääri.

Maksumus MA Global Energy varieerub institutsioonides. Kes on huvitatud jälitavad üks neist kraadi tuleb veenduda, et teha oma rahalisi uurimistöö enne toime kursusel.

Palju erinevaid karjääri on võimalik ellu viia erialal maailma energiavajadus. Õpilased võivad ühineda poliitikud või poliitikutele, kes töötavad leida energia lahendusi rahvusvahelisel tasandil. Teine võimalus on jätkata tööd rahvusvahelises energia ettevõtete või valitsusväliste organisatsioonidega. Mõned lõpetajate valida, et saada professorid ja õpetajad, et õpetada teistele õpilastele globaalse energia.

Kui te arvate, mida soovid teenida Master in Global Energy, koolide andmebaasi programmid võivad aidata teil leida, mida vaja.Otsi oma programmi alla ja kontaktandmed otse vastuvõtu kontoris kooli oma valik täites juhtima kujul.

Loe edasi

Filtrid

  • Magistri
  • MSc
  • MA
  • Energeetikauuringud
  • Energia
  • Globaalne energia
Õppevaldkonnad
  • Energeetikauuringud (4)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm