Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 19 Magistri sisse Hariduspoliitika 2023

19 Magistri Programmid sisse Hariduspoliitika 2023

overview

Paljud üliõpilased jätkavad magistriõpinguid kõrgemate oskuste arendamiseks ja põhjalikke teadmisi oma valitud õppevaldkonnas. Õpilastelt võidakse nõuda bakalaureuse kursuste läbimist või taustauuringute või eelneva koolituse läbimist oma õppevaldkonnas.

Mis on hariduspoliitika kapten? Selles kraadiõppes õppivatel üliõpilastel on võimalik õppida organisatsioonilist arengut, uurimismeetodeid ja haridusalast planeerimist, rõhutades muuhulgas seda, kuidas valitsus mõjutab haridust, üliõpilastele pakutavaid võimalusi, erikoolitusküsimusi, mitmekesisuse teemasid ja kuidas perekonda ja kogukonda hariduse parandamiseks kasutada. Samuti võivad nad õppida oskusi poliitika ja protseduuride analüüsimiseks, rakendamiseks ja hindamiseks ning andmete kasutamist õpitulemuste parandamiseks. Inimressursid, arendus- ja juhenduskursused on ka õppekava osana kaetud. Klassid keskenduvad sageli haridusele ja arengule, kuna need on seotud sooliste, rassiliste, usuliste ja majanduslike erinevustega.

Lõpetajad õpivad tavaliselt täiustatud planeerimisoskusi ja võimet rakendada pikaajalisi keerukaid strateegiaid. Samuti võivad nad õppida suurepäraseid kirjalikke ja verbaalseid suhtlemisoskusi ning omandada võime kriitiliselt analüüsida olulisi küsimusi, mis mõjutavad mitme erineva taustaga isikuid.

Graduate kraadi kulud võivad varieeruda sõltuvalt ülikoolist, selle asukohast ja sellest, kuidas kursused toimetatakse. Tasusid võib maksta erinevatel ajaperioodidel sõltuvalt sellest, kas õpilane täidab täiskoormusega või osalise tööajaga ajakava.

Hariduspoliitika magistrikraad võib viia rahuldava karjääri, mis mõjutab positiivselt õpilastele ja nende hariduse arengut. Lõpetajad võivad olla programmijuhid, institutsioonide arendamise administraatorid või õppe spetsialistid üksikute koolide või kooli piirkondades. Nad võivad võtta kõrgemate analüütikute, haridusjuhtkondade või sõltumatute töövõtjate positsioone poliitiliste mõttekodade, piirkondlike või föderaalvalitsusasutuste, avaliku ja erasektori partnerluste või eraõiguslike organisatsioonide jaoks, kes keskenduvad hariduse muutmisele.

Üksikisikud, kes on pühendunud suurepärase ja õiglase hariduse saavutamisele, võivad hinnata paljusid võimalusi kohalike asutuste kõrghariduskoolides või paljudes maailma riikides asuvatest ülikoolidest. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

read_more

filters

  • Magistri
  • MSc
  • MA
  • Haridus
  • Haridusjuhtimine
  • Hariduspoliitika
fields_of_study
  • Haridus (19)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format