Keystone logo

72 Magistri Programmid sisse Haridus Hariduspsühholoogia 2024

Filtrid

Filtrid

  • Magistri
  • MSc
  • MA
  • Haridus
  • Hariduspsühholoogia
Õppevaldkonnad
  • Haridus (72)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm

Magistri Programmid sisse Haridus Hariduspsühholoogia

Magistriprogrammi läbiviimisel peaksid õpilased valmistuma intensiivsetest kursustest ja rangetest uurimisprojektidest. Selliste programmide toetus määratakse üldiselt kõrgemaks kui bakalaureuseõppeks ja madalam kui doktorikraad.

Hariduse psühholoogia on õppimine, kuidas inimesed käituvad ja mõtlevad õppimise ajal. Mis on hariduspsühholoogia magister? Õppejõud, kes soovivad saada erialast usaldusväärsust, osalevad sageli nendes programmides kui psühholoogiaalaste bakalaureuseõppe jätkamises. Paljude hariduspsühholoogia magistriõppeprogrammide ühine eesmärk on jagada õpiprotsesside kriitilise hindamise läbiviimiseks vajalikku infot ja oskusi. See saavutatakse erinevate teadmiste omandamist mõjutavate tegurite põhjalikul uurimisel selliste klasside kaudu nagu bioloogia, keele omandamine ja perekonna sotsioloogia.

Psühholoogia mõistmiseks on palju eeliseid, kuid teiste jaoks on sügavam mõistmine ja kaastumine üks kõige kasulikumad isiklikus ja tööelus. Eriti hariduspsühholoogia võib aidata kiirendada oma enda õppimisprotsesse. Lisaks on paljudes meisterlikes programmides omandatud entusiastlike eakaaslaste rühmitus tihti toetuse allikas kogu lõpetaja elus.

Haridusastmega seotud kulud on ühelt institutsioonilt teisele erinevad. Sageli on kõige parem viidata otseselt iga kooli avaldatud teabele.

Lapsehoiuasutused kasutavad tihti hariduspsühholooge, eriti neid, kes hoolitsevad piiratud suhtlemisvõimega programmide osaliste eest. Selle hooldatava töökoha kohustused võivad sisaldada tagasiside andmist vanematele, õppesessioonide juhtimist ja tegevuskavade väljatöötamist. Avalikud ja erakoolid otsivad sageli haridus- ja psühholoogiaalaste programmide lõpetajaid õpetajate treeneriteks või õpetajateks. Nõunikud võivad aidata õpilastel tuvastada takistusi ja arendada individuaalseid lahendusi. Psühholoogiaalased õpetajad võivad olla klassiruumi juhtimiseks hästi varustatud, õpistrateegiad välja töötada ja muidugi õpetada õppijatele psühholoogiat.

Hariduspsühholoogia programmid on sageli esimene samm täiusliku tuleviku suunas. Otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.