Keystone logo

22 Magistri Programmid sisse Keeleteadus Hispaania keel 2024

Filtrid

Filtrid

 • Magistri
 • MSc
 • MA
 • Keeleteadus
 • Hispaania keel
Õppevaldkonnad
 • Keeleteadus (22)
  • Tagasi põhikategooriasse
  Asukohad
  Otsige rohkem asukohti
  Kraadi tüüp
  Kestvus
  Õppetempo
  Keeled
  Keeled
  Õppevorm

  Magistri Programmid sisse Keeleteadus Hispaania keel

  Magistrikraadi on mõeldud teenitud pärast lõpetamist bakalaureusekraadi. Üldiselt nad vajavad umbes kaks aastat ja aitab üliõpilane saada väga tugev arusaam teatud ainevaldkonnas. Need õpingukursused võidakse pakkuda erinevaid erinevates valdkondades.

  Aga mida täpselt Master hispaania? Seda tüüpi programm on mõeldud õpetada õpilastele kõike üks suuremaid keeli maailmas. Õpilased võivad võtta kursusi, mille eesmärk on suurendada nende lugemine, kirjutamine, rääkimine ja kuulamine hispaania, mille eesmärk on parandada nende suhtlemisoskust, et keeled. Muud teemad võivad sisaldada kultuur ja kombestik hispaania keelt kõnelevates riikides, samuti nende ajalugu, poliitika ja sotsiaalküsimusi. Mõned programmid pakuvad õpilastele võimaluse õppida kirjaliku või suulise tõlke, samas kui teised võivad keskenduda lingvistika põhimõtted, millele Hispaania põhineb.

  Need, kes teenivad magistrikraadi Hispaania võib avastada palju kasu tehes. Õpilased on sageli võimalik parandada oma võimet suhelda rohkem kui ühe keele, mis võib osutuda kasulikuks mitmel potentsiaali karjääri. Õppimine keel võib parandada ka õpilase kultuurilise tundlikkuse ja suhtlemisoskus, mis mõlemad on kasulik maailma töökoht.

  Maksumus Master hispaania võib suuresti varieeruda, sõltuvalt struktuuri iga programmi. Õpilased, kes sooviksid rohkem üksikasjaliku finantsteabe esitamine peaksid pöörduma oma valitud institutsioon.

  Kraad Hispaania võimaldab õpilastel töötada mitmeid erinevaid karjääri, eriti rahvusvahelise komponendi. Õpilased võivad olla võimelised muutuma tõlgi või keele analüütikud; teine ​​võimalus on saada keeleteadlane, kes õpib hispaania keelt.Lõpetajad saavad ka haridustöötajad, õpetades hispaania keelt võõrkeelena rääkivad või õpetamine teises keeles hispaania keelt kõnelevatele.

  Seal on palju võimalusi seda tüüpi kraadi. Otsi oma programmi alla ja kontakt otse vastuvõtu kontoris kooli enda valitud täites juhtima kujul.