Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 87 Magistri sisse Innovatsioon ja ettevõtlus 2023

87 Magistri Programmid sisse Innovatsioon ja ettevõtlus 2023

Ülevaade

See võtab eriline oskusi käivitamisel värske äri või projekti. Kõigil ei ole aptitude või julgust uurida tundmatu. Need, kellel MA innovatsioonis ja ettevõtluses on varustatud teadmiste ja koolitusfirmade vaja arendada ideid võimaluste ja jõuda uutele turgudele.

&nbsp

Mis on MA innovatsioonis ja ettevõtluses? See on edasijõudnud, mis suurendab oskuste andekas professionaalsed kaugemale kõrgkoolides. Samuti keskendub luua juhid, kes on valmis võtma riske ja uusi ideid. Kursuste koosneb sageli läbivaatamise põhi-äri teemadel, sealhulgas organisatsioonilise struktuuri, rahanduse, majanduse ja õiguse. Täpsem teemasid käsitleda arendada äriplaanide, projektijuhtimine, teadusuuringutest, tootearendusest ja strateegiline marketing. Õpilased võivad valida keskenduda konkreetse tööstusharu või tehnoloogiat.

&nbsp

Kuna lõpetajad üliõpilasi on valmis hindama uusi ideid ja valida kõige kasumlikum edasiseks arenguks. Need programmid tõhustada kommunikatsiooni ja põhjendusi võimeid lõpetajate koondada jõupingutused luua plaane ja nähes projektide kaudu lõpule. Samme eduka innovatsiooni on õppinud ja õpilased saavad meisterdada, müüa ja käivitada uusi äriideid. Õpilased teavad, kuidas omandada rahastamise ja manöövri läbi lõkse regulatiivsete protsesside.

&nbsp

Maksumus MA innovatsioonis ja ettevõtluses programm sõltub ülikoolis. Huvitatud isikutel tuleks pöörduda vastuvõtu osakonnad oma institutsioonide valik üksikasju tasude ja õppemaksu. Enamik programme on vaja vähemalt kahte täis aasta uuringus. Elamiskulud ja materjali kulud tuleks ette planeerida.

&nbsp

Lõpetamisel selle programmi, lõpetajad on valmis alustama tööjõu projektijuhtide ja teadlased. Paljud tööd leida tehnoloogia firmad suunavad arengut uut tarkvara ja riistvara tööriistu. Teised eelistavad töötada iseseisvalt ja on võimeline alustades ja juhtimise oma ettevõtteid. Mõned leiavad rahuldust töö analüütikud ja konsultandid.

&nbsp

On oluline silmas pidada nii palju võimalusi kui võimalik enne otsustamist programmi. Rahvusvahelistele üliõpilastele ja töötavad spetsialistid, online-ülikoolid pakuvad kvaliteetset haridust, mis mahub elustiili piiranguid. Otsi oma programmi alla ja otse ühendusse sisseveo office koolis oma valik täites juhtima kujul.

Loe edasi

Filtrid

  • Magistri
  • MSc
  • MA
  • Ärinduse uuringud
  • Ettevõtlus
  • Innovatsioon ja ettevõtlus
Õppevaldkonnad
  • Ärinduse uuringud (87)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm