Keystone logo

62 Magistri Programmid sisse Tehnoloogiaõpe Tehnoloogia innovatsioon Innovatsiooni juhtimine 2024

Filtrid

Filtrid

  • Magistri
  • MSc
  • MA
  • Tehnoloogiaõpe
  • Tehnoloogia innovatsioon
  • Innovatsiooni juhtimine
Õppevaldkonnad
  • Tehnoloogiaõpe (62)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm

Magistri Programmid sisse Tehnoloogiaõpe Tehnoloogia innovatsioon Innovatsiooni juhtimine

Magistrikraad on doktorikraad. See antakse üliõpilastele, kes õpivad spetsialiseerunud valdkonda ühe kuni kahe aasta jooksul. Õppekava varustab õpilasi karjääri edendamiseks. See annab ka akadeemilise kraadi doktoriõppe läbimiseks.

Mis on innovatsiooni juhtimise magister? Uuenduste juhtimise alal soodustab loovaid mõtteviise. Osalejad saavad arendada välja oskusteavet, mis aitab era- ja avaliku sektori jaoks turgudel tekkivate võimaluste ärakasutamist. Õpilased võivad õppida, kuidas välja selgitada ja arendada tipptasemel ideid, tooteid, teenuseid ja protsesse. Nad saavad õppida, kuidas juhtida ideed kontseptsioonist rakendusse. Need programmid ühinevad üldjuhul inimesi paljudest valdkondadest, nagu ajakirjandus, õigus, mood ja turundus. Sõltuvalt programmist võivad üliõpilased uurida uurimisprojekti või osaleda ettevõttes või riigiasutuses.

Uuenduste juhtimise magistrikraadiga üliõpilased võivad arendada väärtuslikke oskusi, sealhulgas riskijuhtimist, loovat mõtlemist ja probleemide lahendamist. Need omadused ei ole mitte ainult kasulikud igapäevaelus, vaid ka potentsiaalsete tööandjate poolt kõrgelt hinnatud.

Programmi pikkus ja kooli asukoht mõjutavad hariduse maksumust. Parem on võtta ühendust institutsioonidega, et saada lisateavet tasude ja kulude kohta.

Uuenduslik juhtimine on kasvava nõudlusega tekkiv valdkond. Paljud ettevõtted, organisatsioonid ja ettevõtted otsivad andekaid inimesi, kes aitavad neil saada konkurentsieelise. Muutustega majanduses ja tehnoloogia arengus võivad üksikisikud, kellel on selles valdkonnas magistrikraad, leida paljusid töövõimalusi. Lõpetajad sobivad suurepäraselt juhtimis- ja juhtrollidele. Mõned karjäärivõimalused hõlmavad innovatsiooniuuringuid, brändi juhtimist ja teadus- ja arendustegevust. Lõpetanud võib saada tehnoloogia portfellihalduriks, teadus- ja arendustegevuse juhiks või ideede juhtimise spetsialistiks.

Internetipõhine õppekava on ideaalne, kui vajate paindlikku ajakava ja hõlpsat juurdepääsu kõrgharidusele. Alustamiseks otsige allpool oma programmi ja võtke otse ühendust oma valitud õppeasutuse vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.