Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 26 Magistri sisse Interdistsiplinaarsed uuringud 2023

26 Magistri Programmid sisse Interdistsiplinaarsed uuringud 2023

overview

Magistrikraad on kraadiõppe kraad, mis on omandatud alles pärast seda, kui isik on lõpetanud bakalaureuseõppe. Magistriõppe programmid kestavad tavaliselt kaks aastat, lisaks nelja või enama aasta jooksul bakalaureuse programmi lõpuleviimiseks.

Mis on interdistsiplinaarsete õpingute magister? Selle valdkonna meistrid püüavad valmistada inimesi juhtidele ja spetsialistidele, kes keskenduvad sisserändajate ja põgenike elukvaliteedi parandamisele kogu maailmas. Selles programmis pakutavad kursused võivad seisneda õpilaste õpetamises nende inimeste gruppide ees seisvatest väljakutsetest ja nende ettevalmistamisest, et nad saaksid globaalsete kriiside lahenduste leidmisel tegutseda kaastundlikult, kiiresti ja professionaalselt.

Inimesed, kes selle programmi edukalt lõpule viivad, võivad omandada märkimisväärseid eeliseid, sealhulgas mõistmise võimet, kaasotsustundega toimetulekut ja oma vajadustele mõtlemist. Tugev arutlusvõime on enamikus karjäärivaldkondades väärtuslik ning kaastunde ja altruism võib parandada kõiki oma elu valdkondi.

Selle konkreetse programmi maksumus erineb ja sõltub mitmest tegurist. Lõpphindades võib mängida rolli õppe kestus, ülikooli asukoht ja seda, kas kursusi pakutakse enamasti veebis või veebis.

Lõpetajad sellel programmil on potentsiaal jätkata mitmeid põnevaid karjäärivõimalusi. Valdkonna asjatundjad kipuvad kohalikke, riiklikke ja riiklikke valitsusasutusi täitma selliseid jõukaid karjääri kui poliitikakujundajaid; toetab avalikkust ja vähem edukaid inimesi; filantroopid ja sotsiaaltöötajad. Paljud võivad leida töökohti valitsusasutustes, mittetulundusühingutes ja heategevusfondides. Kuid tänu sellele, et lõpetajatel on oskused, võivad ka võimalused teistes valdkondades end esindada.

Paljud ülikoolid pakuvad kraadi interdistsiplinaarsetesse õpetustesse, kuid seal, kus haridust taotletakse, sõltub nende asukoht ja ajakava. Online-kursused pakuvad paindlikkust, mis on paljude jaoks mugav. Lisateabe saamiseks otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud kooli vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.

read_more

filters

 • Magistri
 • MSc
 • MA
 • Üldõpe
 • Interdistsiplinaarsed uuringud
fields_of_study
 • Üldõpe (26)
  • back_to_main_category
  locations
  find_more_locations
  degree_type
  duration
  study_pace
  teaching_languages
  teaching_languages
  study_format