Keystone logo
Võtke otse ühendust koolidega – võrrelge 2 Magistri sisse Itaalia kirjandus 2023

2 Magistri Programmid sisse Itaalia kirjandus 2023

overview

Kapten 's aste on edasijõudnud, mis on tavaliselt teenitud ühe kuni kolme aasta jooksul. Täites seda õppima tõestab kompetentsi spetsialiseeritud ala keskenduda. See aste on pakutud erinevaid kolledžid ja ülikoolid.

Mis on Meister Itaalia kirjandus? Selles programmis, õpilased õpivad kirjandust, ajalugu ja kultuur on seotud Itaalias. Enamik õpilasi tuuakse selle programmi tööoskusi itaalia keele ja jätkab oma haridusteed arusaam, lugemine ja keele rääkimine. Kursused on spetsialiseerunud sõltuvalt ülikooli ja üliõpilase karjääri, kuid võivad sisaldada selliseid teemasid nagu sõnavara, ajalugu, ettevõtte või kultuurilugu.

Uuring, side-ja suhtlemisoskus, mis on õppinud samas teenida Master in Itaalia kirjandus on väga soovitatav paljud tööandjad.Magistrikraadi võib aidata üksikisiku pääseda paljud keskastme ja arenenud töökohtade järgi.

Maksumus Meister Itaalia kirjandus sõltub paljudest teguritest. Mõned muutujad, mis mõjutavad hind sisaldab asutuse tüübist pakub kraadi, riik, kool asub, kui kaua üliõpilane võtab programm lõpule viia ja kas õpilane osaleb hüvitamise programmid pakuvad oma institutsiooni.

Fookus uuringud, millist tüüpi karjääri üliõpilane on valmis koos Master Itaalia kirjandus. Mõned fookusalaga võiks kuuluda ettevõtte, haridus, lingvistika suhtekorraldust. Tööd, mis tuginevad teadmised keelest ja kultuurist oleks silmatorkav. Positsioonid nagu tõlgi, õpetaja või ärimees või naine võiks kõik olla kättesaadav selle kraadi. Paljud nendest ametikohtadest on võimalus rahvusvahelistel reisidel.

Taotlemine magistrikraadi saab teha internetis mõned lihtsad sammud. Otsi oma programmi alla ja kontaktandmed otse vastuvõtu kontoris kooli oma valik täites juhtima kujul.

read_more

filters

  • Magistri
  • MSc
  • MA
  • Humanitaarteadused
  • Kirjandus
  • Itaalia kirjandus
fields_of_study
  • Humanitaarteadused (2)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format

related_fields_of_study