Keystone logo

26 Magistri Programmid sisse Jätkusuutlikkuse uuringud Jätkusuutliku majanduse uuringud Jätkusuutlik äri 2024

Filtrid

Filtrid

  • Magistri
  • MSc
  • MA
  • Jätkusuutlikkuse uuringud
  • Jätkusuutliku majanduse uuringud
  • Jätkusuutlik äri
Õppevaldkonnad
  • Jätkusuutlikkuse uuringud (26)
  • Tagasi põhikategooriasse
Asukohad
Otsige rohkem asukohti
Kraadi tüüp
Kestvus
Õppetempo
Keeled
Keeled
Õppevorm

Magistri Programmid sisse Jätkusuutlikkuse uuringud Jätkusuutliku majanduse uuringud Jätkusuutlik äri

Magistrikraadi saamine on ühine samm õpilastele, kes on lõpetanud bakalaureusekraadi vastavas valdkonnas. See auhind tunnustab konkreetse õppevaldkonna asjatundlikkust ja võib avada kõrgema taseme positsioonide võimalusi.

Mis on säästva äri meister? Jätkusuutliku ettevõtmise magister on eriala, mis õpetab õpilastele ettevõtte sotsiaalse vastutuse (CSR) põhialuseid. Osalejad õpivad võtma sotsiaalse ja keskkonnapoliitika ja -protsesside rakendamist, et edendada sotsiaalset ja keskkondlikku heaolu ning majanduslikku jätkusuutlikkust. Magistriõppe üliõpilased võivad sooritada erinevaid ainevaldkondi, nagu jätkusuutlik majandus ja juhtimine, loodus- ja inimühiskonnad, rahvusvahelised väljavaated jätkusuutliku ettevõtluse, sotsiaalse kapitali ja tööstusliku ökoloogia kujundamisel.

Magistriõppe saamine jätkusuutlikus äris pakub inimestele selliseid oskusi nagu strateegiline juhtimine, eetiline arutlus, meeskonna loomine ja tõhus suhtlemine. Need oskused on üldiselt kohaldatavad ja võivad parandada tööhõive väljavaateid ja võimalusi paljude erinevate tööstusharude edendamiseks.

Viimase kümnendi jooksul on magistrikraad jätkusuutliku ettevõtluse valdkonnas muutunud levinud kogu maailmas ja on palju kohandatud programme, millest valida. Registreerimis- ja registreerimistasud võivad olla väga erinevad, mistõttu on oluline, et taotlejad pöörduvad kooli otse üksikasjaliku programmi teabe saamiseks.

Jätkusuutliku ärijuhtimise magister võib töötada valitsusasutuste, ettevõtete või kõrgkoolide jaoks. See aste valmistab ette üksikisikuid jätkusuutlikkuse analüüsi või juhtimisega seotud ametikohtadele ning varustab viimased koolilõpetajad professionaalsesse maailma. Jätkusuutlikkuse juhid võivad keskenduda teatud tüüpi projektidele, sealhulgas tarneahela analüüsile ja kasvuhoonegaaside heitkoguste seirele, jätkusuutlikule rahastamisele / investeerimisele ning riiklike ja föderaalsete keskkonnaalaste õigusaktide järgimisele.

Inimesed, kes kaaluvad jätkusuutliku ettevõtluse magistrit, saavad valida erinevate maailma koolide hulgast. Paljud institutsioonid pakuvad veebikursuseid ja kaugõppevahendeid, mis muudavad üksikisikute jaoks lihtsamaks kraadi jätkamise, ilma et nad peaksid ümber asuma. Lisateabe saamiseks otsige oma programmi all ja võtke otse ühendust oma valitud kooli vastuvõtukeskusega, täites juhtvormi.